جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 381
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این ماه : 385
عناوین مهم خبری :
بحران   تخریب 7 هزار هکتار از عرصه های گیاهی دشت سگزی در اصفهان

معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در مراسم 27 خرداد ، روز جهانی مقابله با بیابان زایی که در ورزنه برگزار شد با اشاره به افتتاح همزمان طرح ترسیب کربن با روز مقابله جهانی با بیابان زایی گفت که با توجه به این که استان اصفهان و منطقه شرق کمبود آب شیرین را تجربه می کنند و تا هفتاد سال آینده منابع آب زیر زمینی در ایران از بین می رود

شورای هماهنگی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  با موضوع ارتباطات  برگزار شد

با حضور بیش از پنجاه نفر از روسای ادارات ستادی و شهرستانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان جلسه شورای هماهنگی برگزار شد .استاد دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان در این برنامه به تشریح اهمیت و ابعاد مقوله ارتباطات پرداخت و ارزش های حاکم بر رفتار ارتباطی را بر شمرد .

از 40 نفر جانباز سرافراز دفاع مقدس تجلیل شد

همزمان با میلاد بزرگ پرچمدار صحرای کربلا ، حضرت ابوالفضل (ع) طی مراسم جشنی ازجانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس قدردانی بعمل آمد . دراین برنامه پس ازانجام مداحی ، آقای وحیدنیا جانباز 70% به ایراد سخن پرداخت وخاطراتی ازدوران 8 سال دفاع مقدس را نقل کرد . درپایان هدایایی به رسم یادبود تقدیم جانبازان عزیز شد .

اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان افتتاح شد

25 تعاونی کشاورزی ومنابع طبیعی با سرمایه یک میلیارد ریال ، اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان را تشکیل دادند.

رتبه‌بندی 84 روزنامه

معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در تازه‌ترین شفاف‌سازی خود از جایگاه مطبوعات در کشور، 84 روزنامه را با معیار برخی از شاخص‌های مهم از جمله تیراژ، ضریب کیفی، تعداد صفحات و ترتیب انتشار رتبه‌بندی کرد. براساس نتایج این رتبه‌بندی، بالاترین امتیاز (104 امتیاز) به روزنامه‌های دنیای اقتصاد و ایران تعلق گرفت و همشهری، جام‌‌جم و خراسان نیز 102 امتیاز کسب کردند.

سالانه 2700 تن محصول فرعی از مراتع استان اصفهان برداشت می شود

رئیس اداره بهره برداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در جمع کارشناسان بهره برداری شهرستان های استان اصفهان با بیان این مطلب گفت : سیاست ها و راهبرد های حفاظت ، احیاء ، بهره برداری و صادرات گیاهان دارویی ، صنعتی ( محصولات فرعی جنگل ومرتع ) از جانب سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور ابلاغ شده است و بر این اساس ، راهبرد اصلی سازمان ، حفاظت از رویشگاه ها و در کنار آن مدیریت بهره برداری با مشارکت جوامع محلی و تشکل ها و تعاونی های منابع طبیعی است .

احراز مقام برتر در نهمین جشنواره روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان ، در نهمین جشنواره انجمن فرهنگی روابط عمومی اصفهان در بخش تبلیغات و مناسبت ها حایز رتبه برتر شد و مفتخر به دریافتت لوح تقدیر با امضا استاندار محترم استان و تندیس جشنواره گردید .

سخن روز

سوال نکن ، شاید خدا به تو بفهماند . گدایی نکن ، شاید خدا غنی ات کند . به قلبت فشار نیاور ، شاید خدا مشکلت را رفع کند . چه در امور دنیوی و چه در امور اخروی ، یک شاید کنار زندگی ات بگذار !

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک