جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 485
  • بازدید دیروز : 1891
  • بازدید این ماه : 10557
عناوین مهم خبری :
عملیات مبارزه با موش صحرایی در عرصه های بیابانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، رئیس اداره بیابان زدایی این اداره کل از مبارزه با موش صحرایی در سطح جنگل های دست کاشت بیابانی استان اصفهان خبر داد.

گردهمائی روحانیون شهرستان شاهین شهر و میمه

گردهمائی ائمه جمعه و جماعات شهرستان شاهین شهر با حضور ائمه جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل منابع طبیعی ، فرماندار و بخشدار شهرستان در روستای کلهرود شاهین شهر برگزار گردید .

54 نفر کارشناس جذب اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان شدند

بر اساس مجوز شماره 4550/110/ت مورخ 21/12/1390معاونت توسعه مدیریت سرمایه انسانی رئیس جمهور تعداد 54 نفر کارشناس جذب اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری شدند و طی مراسمی شروع بکار کردند.

همکاری مشترک و موثر منابع طبیعی و شهرداری اصفهان در مقابله با بیابان زایی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، همزمان با روز جهانی مقابله با بیابان زایی برنامه مشترکی بین منابع طبیعی و شهرداری استان اصفهان در سایت مدیریت پسماند شرق اصفهان برگزار شد.

انعقاد اولین تفاهم نامه حفاظت مشارکتی در عرصه های منابع طبیعی

اولین تفاهم نامه حفاظت مشارکتی در عرصه های منابع طبیعی طی مراسمی با حضور مهندس افراسیابی مدیر کل دفتر حفاظت و حمایت سازمان ، مهندس کوچ پیده مشاور رئیس سازمان و جمعی از مسوولین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در منطقه پشتکوه دوم شهرستان فریدون شهر در محدوده طرح صیانت از جنگل های زاگرس ، بین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و بهره برداران منابع طبیعی منعقد گردید .

نصب آبگرمکن خورشیدی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، یک دستگاه آبگرمکن خورشیدی در این اداره کل به صورت نمادین نصب می شود.

کسب رتبه برتر
کسب رتبه برتر

12 خرداد 1394

اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان درجشنواره دستگاههای مشارکت کننده درامر سواد آموزی رتبه برتر را کسب کرد .

کشف 1100 کیلوگرم چوب تاغ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، فرمانده یگان حفاظت این اداره کل از کشف هزار و 100 کیلوگرم حمل قاچاق چوب تاغ در شهرستان اردستان خبر داد.

تأمین اعتبار پروژه های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری اصفهان، از پروژه های اجرا شده توسط این اداره کل بازدید کرد.

گرامیداشت روز جانباز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان ، همزمان با اعیاد شعبانیه و سالروز ولادت با سعادت حضرت قمر بنی هاشم ، اباالفضل العباس (ع) و روز جانباز ، مراسمی به منظور بزرگداشت جانبازان در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان برگزار شد .

عملیات مبارزه با ملخ کوهاندار تاغ در آران و بیدگل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، رییس اداره حفاظت و حمایت از مبارزه شیمیایی با ملخ کوهاندار تاغ در منطقه شجاع آباد شهرستان آران و بیدگل خبر داد.

تدوین افق چهار ساله معاونت حفاظت و امور اراضی استان  اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، سرپرست معاونت حفاظت و امور اراضی از رویکردها و اولویتهای این حوزه از اداره کل در افق چهار ساله(97-94) خبر داد.

سخن روز

آن کس که از روزگار تجربه آموخت ، هرگز فریب جهانیان را نخواهد خورد . ( امام حسن عسکری ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک