جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1306
  • بازدید دیروز : 5972
  • بازدید این ماه : 134868
نقش تعاونی های منابع طبیعی و آبخیزداری در اجرای طرح مدیریت کوچ و چرا بسیار موثر است

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در جلسه ای که به منظور برنامه ریزی طرح کنترل کوچ و چرا برگزار شد با اعلام این مطلب گفت :
نقش تعاونی های منابع طبیعی و آبخیزداری در اجرای طرح کنترل کوچ و چرا با تامین نهاده های خوراک دامی میتواند بسیار موثر باشد .

احداث جاده به قیمت نابودی ۴ هزار گونه بلوط در اصفهان

اصفهان- ایرنا- درختان ارزشمند ذخیره‌گاه‌های جنگلی فریدون‌شهر از قهر آتش‌سوزی امسال رهایی یافتند اما آتش سوداگری بلای جان آنها شده تا یکی از سرمایه‌های ارزشمند رویشگاه جنگلی زاگرس برای همیشه با احداث جاده روستایی از دست برود، اقدامی که هرچه زودتر باید جلوی آن را گرفت.

هفته منابع طبیعی فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت از سرزمین

رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور اظهار داشت: هفته منابع‌طبیعی فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت از سرزمین است و ما باید تلاش کنیم به بهترین شکل ممکن اقدامات و وظایف مجموعه سازمانی منابع طبیعی را به مردم و افکار عمومی معرفی کنیم.

معاون اول رییس جمهور: برای احیای جنگل های زاگرس از کمک های بین المللی استفاده می کنیم

دکتر اسحاق جهانگیری روز سه شنبه که در مراسم پنجاهمین سال انعقاد معاهده رامسر و روز جهانی تالاب ها سخن می گفت به اهمیت حفظ و احیای جنگل های زاگرس اشاره کرد و گفت: امروز جنگل های زاگرس با بیماری جدیدی مواجه است و خسارات بسیاری دیده که باید از کمک های بین المللی نیز برای احیای این جنگل ها استفاده کنیم.

سخن روز

مومن تملق نمی گوید و حسد نمی برد ، مگر در طلب علم . ( امام باقر ع )

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک