جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 379
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 63515
عناوین مهم خبری :
دیدار مدیران منابع طبیعی با امام جمعه شهر دولت آباد
در دیدار  مدیران منابع طبیعی با امام جمعه شهر دولت اباد  ، حجت الاسلام سر افراز  الزام مشارکت مردم و کلیه دستگاه های دولتی در امر خطیر حفاظت از منابع طبیعی به عنوان انفال رسول الله تاکید کرد .
  امام جمعه شه ردولت اباد ، وظایف قانونی دستگاه های  حاکمیتی منابع طبیعی و آبخیزداری را طاقت فرسا  و مشکل دانست و بر همین اساس عموم مردم خصوصا بهره برداران عرصه های منابع طبیعی را به حفاظت همه جانبه و اصولی از این ثروت مهم خدادادی دعوت کرد .
    در این دیدار مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان به جایگاه ارزشمند ائمه جمعه در هدایت و ارشاد  مردم اشاره نمود و این موضوع را فرصتی ارزشمند برای ادارات منابع طبیعی و ابخیزداری در جهت جلب مشارکت مردم در حفظ و حراست از انفال رسول الله دانست .

 


 
   همچنین در این بازدید رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برخوار ضمن ارایه گزارشی از وضعیت منابع طبیعی شهرستان برخوار به ویژگی های خاص این شهرستان اشاره کرد و گفت : نزدیکی شهرستان برخوار به اصفهان ، عبور بخشی از راه آهن سریع السیر اصفهان تهران ، احداث کنار گذر شرق ، عبور کانال پساب فاضلاب از اراضی کشاورزی ، مجود واحد های تولیدی بزرگ و کوچک کشاورزی و دامی در شهرستان  از جمله  ویژگی هایی است که امر حفاظت از منابع ملی  این شهرستان را مهم کرده است .
   امیر محسن ولی با بر شمردن اهمیت جایگاه یژه عرصه های منابع طبیعی در حیات انسان بر روی کره زمین حفظ و احیاء  و توسعه منابع طبیعی شهرستان جز با مشارکت  مردم  و مسوولین محقق نخواهد شد .
   وی در پایان  توجه ویژه مسوولین به جایگاه ارزشمند منابع طبیعی در امر توسعه  پایدار را راهکاری مهم در جهت حل مسایل و مشکلات  منابع  آب و کشاورزی عنوان کرد .
بازدید : 2800
7 شهریور 1392 ساعت 12:41 ب.ظ
سخن روز

آدمی ساخته ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیده است

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک