جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1407
  • بازدید دیروز : 3282
  • بازدید این ماه : 20755
عزم قاطع رییس کل دادگستری استان اصفهان درتقویت شورای حفظ حقوق بیت المال
عزم قاطع رییس کل دادگستری استان اصفهان درتقویت شورای حفظ حقوق بیت المال
مدیر کل و مسوولان منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  با رییس کل جدید  دادگستری استان اصفهان دیدار و گفتگو کردند . در این دیدار مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گفت : از وسعت 10.7 میلیون هکتاری استان اصفهان ، سطحی معادل 9.5 میلیون هکتار را منابع طبیعی به خود اختصاص داده  و ما موفق شده ایم برای 95 درصد از این عرصه ها سند به نام دولت جمهوری اسلامی اخذ نماییم .
    محمد حسین شاملی افزود : هر چند اعتبارات  جاری و عمرانی اداره کل کاهش چشمگیری داشته اما پروژه گشت و مراقبت از اراضی ملی کماکان اجرا  می شود .

 


 وی از مجموعه دستگاه قضا بویژه  رییس کل جدید  دادگستری خواست همچون گذشته از حفظ انفال استان اصفهان حمایت نمایند .
    رییس کل دادگستری استان اصفهان نیز در این برنامه اظهار داشت : در شورای حفظ حقوق بیت المال  شخصا شرکت  میکنم و بطور منظم موضوع را دنبال خواهم نمود .
   خسروی اضافه کرد : منابع طبیعی یک موضوع فرا بخشی است و حفاظت از این انفال پیامبر اکرم  (ص) وظیفه ملی است . وی اعلام آمادگی کرد حمایت لازم از مباحث حقوقی مربوطه را به عمل آورد .لازم به ذکر است  در این دیدار سید سعید موسوی نژاد ، رییس اداره حقوقی گزارشی از  آمار و پرونده های مطروحه در مراجع قضایی ارایه داد . همچنین سرهنگ ابراهیم شریفی فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان اصفهان  به اهمیت حفاظت  از اراضی ملی و رضا خلیلی مدیر روابط عمومی بر موضوع تقدم پیشگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی بوسیله فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ منابع طبیعی اشاره نمودند.
 
بازدید : 1782
17 شهریور 1392 ساعت 08:47 ق.ظ
سخن روز

وارد عمل شدن بدون برنامه ریزی علت همه شکست هاست

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک