جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2273
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 2273
عناوین مهم خبری :
عناوین روزهای هفته روابط‌عمومی در سال۹۹ اعلام شد
هشتمین هفته روابط‌عمومی از تاریخ ۲۷اردیبهشت‌ماه لغات ۲خردادماه با شعار«روابط‌عمومی هوشمند، انسان سالم، جامعه سالم» برگزار خواهد شد.
سیدغلامرضاکاظمی‌دینان، رئیس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی با اعلام این مطلب بیان داشت: روابط‌عمومی‌ها با اطلاع‌رسانی شایسته و دوشادوش جامعه پزشکی کشور و کلیه بخش‌های فعال در مبارزه با ویروس کرونا حرکت کرده تا هر چه زود شاهد از بین رفتن این بیماری در کشور باشیم. 
رییس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی با بیان اینکه در سال‌جاری بیشتر برنامه‌های این هفته به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد اظهار داشت: تاکید بر علمی شدن فرآیندهای کاری روابط‌عمومی و تلفیق آن با تجربیات گران‌بهای فعالان و پیشکسوتان این عرصه موجب آن شد تا نخستین روز از هفته روابط‌عمومی که همزمان با ۲۷اردیبهشت‌ماه است به نام «روابط‌عمومی و علم»، نامگذاری شود.
وی در ادامه به بهره‌گیری از امکانات فضای مجازی برای نقش‌آفرینی موثرتر روابط‌عمومی‌ها اشاره کرد و گفت: ۲۸اردیبشهت‌ماه و دومین روز از هفته روابط‌عمومی، به نام «روابط‌عمومی و فضای مجازی» نامگذاری شده است. 
کاظمی‌دینان از «روابط‌عمومی و سواد رسانه‌ای» به عنوان سومین روز از هفته روابط‌عمومی نام برد و افزود: نیاز است تا روابط‌عمومی‌ها ضمن آموزش صحیح سواد رسانه‌ای به کارکنان سازمان خود، نسبت به ایجاد کانال‌های مناسب خبری اقدام کرده و مخصوصا در شرایط امروز کشور و جهان اخبار صحیح را در اختیار مخاطبان قرار دهند. 
وی در ادامه به مسئولیت انسان‌ها علی‌الخصوص روابط‌عمومی‌ها در قبال جامعه اشاره کرد و افزود: ترغیب و تشویق اشخاصی حقیقی و حقوقی برای ایفای مسئولیت اجتماعی در قبال زمین و انسان، موجب آن شد تا ۳۰اردیبهشت و چهارمین روز از هفته روابط‌عمومی به نام «روابط‌عمومی و مسئولیت اجتماعی» نامگذاری شود. 
کاظمی‌دینان، «روابط‌عمومی و مدیریت بحران» را به عنوان پنجمین روز از هفته روابط‌عمومی اعلام کرد و بیان داشت: روابط‌عمومی‌ها همواره می‌بایستی بحران را به عنوان موضوعی که هر لحظه امکان بروز آن وجود دارد، در نظر داشته باشند.
وی در ادامه با بیان لزوم تقدیر از پیشگامان عرضه سلامت و مبارزان با کرونا از سوی تمامی افراد جامعه مخصوصا فعالان عرصه روابط‌عمومی اظهار داشت: ششمین روز از هفته روابط‌عمومی که مصادف با نخستین روز از خردادماه است به نام  «روابط‌عمومی و سلامت» نامگذاری شده است.  
رئیس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی از «روابط‌عمومی و جهش تولید »، به عنوان هفتمین روز از این هفته نام برد و گفت: با توجه به نامگذاری سال۹۹ توسط مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید، روابط‌عمومی‌ها برنامه‌های ارتباطی خود در این زمینه را اعلام خواهند کرد. 
کاظمی‌دینان در ادامه در خصوص شرایط برگزاری همایش روابط‌عمومی الکترونیک و کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت که هر ساله به عنوان بخشی از برنامه‌های هفته روابط‌عمومی برگزار می‌شدند گفت: همانگونه‌که پیش از این اعلام شده است کلیه مراحل مربوط به اعلام فراخوان مقاله و ثبت‌نام پانزدهمین همایش روابط‌عمومی‌الکترونیک با موضوع «هوش مصنوعی، انسان طبیعی و روابط‌عمومی فراگیر» و نهمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت با موضوع «روابط‌عمومی صنعت در ایران، تجربه‌ها و روندها» انجام شده و زمان برگزاری این دو همایش متناسب با شرایطی که پیش خواهد آمد در آینده اعلام می‌شود.
رئیس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از نمایندگان استانی این ستاد و همراهی‌های صورت گرفته در طول ادوار گذشته، از آنان درخواست کرد تا در این دوره با برگزاری برنامه‌هایی به‌صورت مجازی نسبت به اعتلای اهداف و برنامه‌های این هفته اقدام نمایند. 
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه‌های این هفته می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۹۲۲۷۸۲ تماس حاصل فرمایند.
بازدید : 851
4 اردیبهشت 1399 ساعت 05:37 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

سنگ غصبی به کار رفته در بنای خانه ، گرو ویرانی آن است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک