جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 435
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 63571
عناوین مهم خبری :
به دستور مقام  قضایی یک باب ساختمان احداث شده در اراضی ملی برخوار با 200 متر مربع زیر بنا تخریب شد
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: فردی با وجود اخطارهای مکرر و آگاهی از ملی بودن عرصه ، اقدام به ساخت و ساز و تصرف 12/5 هکتار از اراضی ملی بخش حبیب آباد برخوار نموده بود که پس از پیگیری های مکرر قضایی ، حکم تخریب و رفع تصرف اراضی ملی از ناحیه مراجع قضایی شهرستان برخوار صادر شد و پس از اجرای حکم و تخریب ساختمان مذکور از اراضی ملی رفع تصرف به عمل آمد. سرهنگ شبانی به متصرفین اراضی ملی هشدار داد که قبل از اعمال قانون و برخورد قهری با تخلف انجام پذیرفته رأساً در جهت رفع تصرف از اراضی ملی و پرداخت خسارت وارده اقدام نمایند.

همچنین رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برخوار گفت: این شهرستان حدود 150هزار هکتار اراضی ملی دارد که حفاظت از این منابع ارزشمند در دستور کار روزانه این اداره قرار دارد.
امیر محسن ولی گفت: با وجود کمبود امکانات خودرو و نیروی انسانی، با اتخاذ تدابیر حفاظتی لازم تخریب و تصرف اراضی ملی شهرستان طی دو سال اخیر به حداقل رسیده است. وی افزود: حفاظت از منابع طبیعی یکی از مهمترین وظایف نسل حاضر است و تأکید کرد کلیه اقشار مردم می بایستی در جهت حفاظت از این منابع ارزشمند احساس مسؤلیت داشته باشند.
بازدید : 1525
13 شهریور 1393 ساعت 01:18 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

گذشته را رها کنید و به آنچه پیش رو دارید اطمینان کنید . حتی اگر دقیقا ندانید چه در پیش دارید . (اسپنسر جانسون )

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک