جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1910
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 82494
عناوین مهم خبری :
پنجمین روز از هفته منابع طبیعی ، تحت عنوان منابع طبیعی و آموزه های دینی برگزار شد
در پنجمین روز از هفته منابع طبیعی که با عنوان منابع طبیعی و آموزه های دینی نامگذاری شده است با حضور نماینده ولی فقیه در استان اصفهان و امام جمعه شهر اصفهان حضرت آیت الله طباطبایی نژاد  و جمعی از ائمه جمعه و مدیران و کارشناسان منابع طبیعی برگزار شد .
در ابتدای این جلسه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان حاج آقا عسگری ضمن ایراد سخن در خصوص نحوه تعامل و همکاری دفتر نمایندگی و ائمه جمعه استان و آموزش سفیران انفال توضیحات مبسوطی ارائه نمود . 
در این مراسم سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  به تشریح برنامه ها و اقدامات  هفته منابع طبیعی در استان اصفهان پرداخت و گفت : 24 هزار نهال به یاد و خاطره 24 هزار شهید استان اصفهان  کاشته می شود .

محمد علی کاظمی خاطر نشان کرد ، توزیع نهال ، بیابان زدایی ، کاداستر اراضی ملی و دولتی ، تثبیت مالکیت دولت ، صدور اسناد تک برگ ، زراعت چوب ، اجرای طرح های مرتعداری ، توسعه کشت گیاهان دارویی، آبخیزداری ، بوم گردی ، صندوق توسعه ملی ، دولت الکترونیک ، صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی ، تعاونی های منابع طبیعی و حفاظت از اراضی ملی و دولتی از جمله فعالیت ها و اقدامات  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان است .


آیت الله طباطبایی نژاد  ضمن گرامی داشت  هفته منابع طبیعی با بیان حدیثی از امام صادق علیه السلام که فرمودند هیچ کاری حلال تر و پاک تر از زراعت و درختکاری نیست ، خاطر نشان ساخت در اجرای پروژه های منابع طبیعی وآبخیزداری باید دقت و کارشناسی لازم را انجام داد و در پایان از خداوند بزرگ توفیق حفظ منابع طبیعی و حفظ درختان را برای همگان خواستار شد .
بازدید : 540
19 اسفند 1399 ساعت 10:52 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

به درستیکه حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است .

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک