جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 620
  • بازدید دیروز : 2158
  • بازدید این ماه : 93850
عناوین مهم خبری :
پیام نوروزی سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  

سال نو می شود، زمین نفسی دوباره می کشد و گل ها لبخند می زند و پرنده های خسته بر می گردند.
 همکاران عزیز با رسم ایرانی،اسلامیِ خود، بهار طبیعت را با زمزمه ی «یا مقلب القلوب» جشن می گیرند و نوروز را بهترین فرصت برای امید ونشاط و پویایی می دانند. 
 نجوای « یا مقلب القلوب و الابصار» چشم و دل انسان را به نسیم مهر الهی می نوازد و شکوفه های گلرنگ امید را در باغ دل و گلشن ذهن می کارد تا عطر دلاویز آن، مشام جان را نوازش کند و جوانه های فهم و بینش در بهار وجود انسان بشکفد و گل وجود انسان، گلاب مِهر و معرفت را در جام شادی و شعور به همنوعان خویش تقدیم نماید و حال دل به لطف ربّ رحمان، به «احسن الحال» دگرگون شود و کام جان، به نام نامی دوستِ ازلی و ابدی، شیرین و شیرین تر گردد.
دید و بازدید، نظافت و پاکی، نوعدوستی و محبت، صلح و صفا و تعاملات پررنگِ اجتماعی از نشانه های درک بهار در عید نوروز است امّا امسال،بنا به ضرورت و برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، «ماندن در خانه» دستِ رد به سینه ی دیدوبازدیدها زده و فرصتی متفاوت برای نوعدوستی را به ما گوشزد می کند که : «ماندن در خانه» و پرهیز از دید و بازدیدها، بهترین نشانه ی دوست داشتن عزیزانمان وتنها راه رهایی ازدام این ویروس منحوس است .
سال1399با تمام فراز و نشیب ها، تلخی و شیرینی ها و ناکامی و کامیابی های آن به پایان رسید. لیکن خوشبختانه  اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان در زمینه های مختلف، خدمات ارزشمندی به مردم  ارائه نمود.
 مردم عزیز و شریف استان اصفهان شاهد بهره برداری از پروژه‌های بزرگی در حوزه های مختلف آبخیزداری، بیابان، جنگل، مرتع، کاداستر،حفاظت، زراعت چوب، دولت الکترونیک و بهره برداری از محصولات فرعی وگیاهان دارویی بودند که بر روند توسعه و پیشرفت استان تأثیر به سزایی داشت و موجب رضایت و امیدواری مردم و علاقه‌مندان و دوستداران طبیعت شد.که امیدوارم این روند با سرعت روزافزونی تقویت یابد و سال 1400 سال خیر، برکت و توسعه هرچه بیشتر و بهتری برای استان عزیزمان باشد.
اینجانب، فرارسیدن سال1400 را به شما مردم عزیز استان اصفهان، وبه ویژه همکاران وپرسنل خدوم و زحمتکش منابع طبیعی وآبخیزداری در سطح استان،انجمنهاو تشکلهای مردم نهاد منابع طبیعی استان،صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و به پاس، ‌همدلی، همفکری و پشتیبانی معنوی شما در نیل به اهداف اداره کل  ازجمله همکاری درخصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، از تک تک شما عزیزان سپاسگزارم .امیدوارم خداوند متعال، سال جدید را سالی توأم با سلامت و بهروزی و سرشار از امید و نشاط وشادابی برای همگان، مقدّر فرماید.
                                                                        محمدعلی کاظمی
                                          سرپرست اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان 
بازدید : 646
27 اسفند 1399 ساعت 01:58 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آدمی ساخته ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیده است

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک