جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 3251
  • بازدید دیروز : 3567
  • بازدید این ماه : 87402
عناوین مهم خبری :
گزارش کامل از مصوبات و تصمیم گیری های جلسه شورای معاونین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان 1400/08/23
 
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل در ابتدای جلسه حاج آقا عسگری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل ضمن تبریک میلاد امام حسن عسگری علیه السلام به روایتی از آن امام بزرگوار به شرح ذیل اشاره نمود:

شیعه ی  امیرالمومنین علی علیه السلام سه نشانه و خصوصیت دارد:

 اول: برادران دینی خودش را بر خودش ترجیح می دهد حتی اگر خودش نیاز داشته باشد.
 دوم:  جایی که خدای متعال نهی کرده او را نمی بینی و جایی که خدای متعال امر کرده او  را می‌بینی.
 سوم : اقتدا می کند به علی علیه السلام در اکرام و اطعام به برادران مؤمنش.

 

 
 عسگری در ادامه، به تبیین اقدامات و فعالیت های دولت رئیسی طی سه ماهه اول شروع کارش پرداخته و ضمن مثبت ارزیابی نمودن اقدامات انقلابی و جهادی این دولت، بر همکاری هرچه بیشتر با دولت و امید بخشی به مردم تاکید نمود.

 در ادامه جلسه وارد دستور کار شده و آقای دکتر نساجیان رئیس اداره مطالعات و مهندسی در خصوص سامانه جامع آمار و اطلاعات که توسط ایشان با همکاری چندنفر از همکاران طراحی و به اجرا درآمده است، توضیحات مفصلی ارائه و ضمن نمایش کارایی و عملکرد این سامانه، اهمیت آن را تشریح نمود.
 

 
 پس از آن آقای مهندس کاظمی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ضمن تقدیر و تشکر از دکتر نساجیان،  گفت: 
 از اشکالاتی که در اداره کل وجود داشت، در دسترس نبودن آمار و اطلاعات و گاهاً اختلاف فاحش بین آمار و اطلاعات ارائه شده بود، که تصمیم گیری ها را عمدتاً با اشکال مواجه می نمود لیکن با راه اندازی این سامانه کلیه آمار و اطلاعات سنواتی، حال و آتی به صورت دقیق به تفکیک استانی ، شهرستانی، بخشی و حوزه‌ای به آسانی در دسترس  و با اطمینان قابل استفاده خواهد بود.


 کاظمی در خصوص فرم های حفاظتی حوزه معاونت حفاظت و امور اراضی توضیحات و تذکرات لازم را ارائه و تاکید کرد:
" اجرای کلیه پروژه ها باید در سامانه اداره مطالعات و مهندسی بارگذاری شده و مکان محور باشد"

 وی اظهار داشت: نظر به جلسه ای که با حضور مدیران کل استان ها،مدیران ستادی سازمان جنگلها مراتع و آبخیزداری کشور و ریاست محترم سازمان در تاریخ دوشنبه و سه شنبه همین هفته در آن سازمان جنگلها برگزار می‌شود همکاران نقطه نظرات و پیشنهادات خود را جهت طرح در جلسه مذکور ارائه نمایند.
 
 
در ادامه جلسه آقای دکتر خلیلی معاون برنامه ریزی توسعه و مدیریت منابع اظهار داشت:

 برای حمایت از همکاران و انجام کارهای رفاهی، تفریحی وخدماتی به پرسنل وکارکنان  جلسات متعددی برگزار شده ومشورت های زیادی صورت پذیرفته،  لیکن برای رسیدن به نتیجه مورد نظر الزاماً نیاز به یک شخصیت حقوقی داریم تا  بتوان اموال اجاره‌ای شهرستان‌ها،  ایستگاه‌های مختلف اداره کل و سایر امکانات موجودرا  به این شرکت (شخصیت حقوقی )سپرد تا هم از فرسایش، تخریب ونابودی اموال جلوگیری شود وهم سودش به همکاران برسد.

 خلیلی گفت؛ اقدامات و پیگیری‌هایی نیز در شمال کشور درخصوص خرید زمین برای همکاران انجام شد  تا مرحله نهایی هم پیش رفتیم لیکن به همان مشکل عدم وجود شرکت برخوردیم.

 معاون برنامه‌ریزی توسعه ومدیریت منابع اداره کل افزود:  با بررسی‌های انجام شده و مشورت های صورت گرفته به این جمع‌بندی رسیدیم که چنانچه شرکتی با عضویت پرسنل و کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تشکیل و به ازای هر عضو در مرحله اول مبلغ ۳۰۰ هزار تومان حق عضویت دریافت شود، شرایط قانونی لازم برای انجام امور خدماتی، رفاهی ،ورزشی، تفریحی، سیاحتی، گردشگری و سرمایه گذاری برای پرسنل به راحتی امکان پذیر و فراهم خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد با همکاری ویژه از سوی معاونین، رؤسای ادارات ستادی وشهرستانی  وپرسنل وکارکنان بتوان در اسرع وقت نسبت‌ به‌ تأسیس وراه اندازی این شرکت اقدام نمود .
بازدید : 378
24 آبان 1400 ساعت 01:35 ب.ظ
برچسب ها : شورای معاونین
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

هر روز کار همان روز انجام ده ، که هر روز را کاری است . امام علی (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک