جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 615
  • بازدید دیروز : 4257
  • بازدید این ماه : 78772
عناوین مهم خبری :
دادستان عمومی و انقلاب کاشان گفت: از مسئولان سازمان صمت استان اصفهان خواسته ایم مجوز معدن جدید در کاشان صادر نشود

 روح الله دهقانی دادستان عمومی و انقلاب کاشان بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از مطالبات جدی مردم‌ برخی از روستاها و مناطق اطراف در خصوص کنترل فعالیت معادن بود، اظهار داشت: چند معدن هم که ضوابط را رعایت نمی‌کردند به صورت موقت تعطیل شدند.
 


 

وی با بیان اینکه به مباحث معادن نمی‌شود به صورت صفر و یک نگاه کرد: معادن طبق قانون جمهوری اسلامی بعد از دریافت مجوز می‌توانند شروع به کار کنند ولی این نباید باعث شود که ضوابط استفاده از معادن که برای بهره برداران آن تعریف شده است، نقض شود.

پروانه بهره‌برداری از معادن تهران با موافقت استان اصفهان صادر می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب کاشان با اشاره به اینکه پروانه بهره‌برداری از معادن تهران با موافقت استان اصفهان صادر می‌شود، تصریح کرد: متأسفانه در این فرایند هیچ استعلامی از شهرستان نمی‌شود که این باعث برخی از مشکلات برای مردم و بهره برداران از معادن می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از مقامات استان اصفهان خواسته‌ایم دیگر مجوز معادن جدید در کاشان صادر نشود، گفت: حدود ۲۵ درصد از معادن استان اصفهان در شهرستان کاشان وجود دارد که این باعث شده است ظرفیت معادن کاشان کامل شود.

معادن نیز باید به مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل کنند

دهقانی با بیان اینکه معادن نیز باید به مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل کنند، افزود: معادنی که به مصوبات و ضوابط عمل نکنند با آنها برخورد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فعالیت معادن نباید موضوعات مربوط به آب مناطق را تحت شعاع قرار دهد، تاکید کرد: امیدواریم با رعایت شاخصه‌ها و ضوابط مشخص شده توسط بهره برداران از معادن شاهد کاهش دغدغه‌ها و مشکلات موجود باشیم.

بازدید : 374
25 آبان 1400 ساعت 09:01 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

ثمره حسادت، بدبختی در دنیا و آخرت است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک