جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2294
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 2294
عناوین مهم خبری :
جلسه بررسی و رفع نقص سامانه گیاهان دارویی در اصفهان برگزار شد
بررسی و رفع نقص سامانه گیاهان دارویی در اصفهان


به گزارش حمیدرضا شریفی معاون روابط عمومی اداره کل جلسه ای در روز سه شنبه 1400/09/16 با حضور مسئولین بهره برداری گیاهان دارویی استان های فارس ، یزد ، خراسان جنوبی و اصفهان و همچنین با حضور مدیر دفتر امور مراتع و رئیس گروه گیاهان دارویی سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور  آقایان مهندس بیگدلی و دکتر انصاری جلسه بررسی و رفع نقص زیر سامانه گیاهان دارویی از سامانه مدیریت جامع منابع طبیعی در اصفهان برگزار گردید.
 

 
رئیس اداره بهره برداری اداره کل آبتین میرطالبی در رابطه با این جلسه گفت : این سامانه از ابتدای سال جاری راه اندازی شده است و هدف آن مکانیزه و الکترونیکی کردن فرایند بهره برداری ، حمل و صادرات گیاهان دارویی عرصه های منابع طبیعی است که با کوتاه کردن فرآیند کاهش زمان و هزینه ایاب و ذهاب، بهره برداران ، تجار و صادرکنندگان اینگونه محصولات می توانند در کمترین زمان ممکن صادرات را انجام دهند .
 

گفتنی است این سامانه در راستای مصوبه ستاد مقررات زدایی کشور ایجاد شده که مراجعه ارباب رجوع به ادارت دولتی را به حد اقل ممکن برساند .انتظار می رود  با راه اندازی کامل این سامانه فرایند صادرات در کوتاه ترین زمان و صرف کمترین هزینه از جانب بخش خصوصی انجام پذیرد.
 

لازم به ذکر است سامانه مدیریت جامع منابع طبیعی کشور با صرف هزینه  سه میلیارد  ریال برای الکترونیکی کردن 27 فرایند در حال انجام است .
 
بازدید : 433
17 آذر 1400 ساعت 01:02 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

مردم با آنچه که نمی‏دانند، دشمنند. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک