جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 565
  • بازدید دیروز : 4257
  • بازدید این ماه : 78722
عناوین مهم خبری :
در گردهمایی معاونین برنامه ریزی و توسعه منابع طبیعی و آبخیزداری کشور استخدام و تبدیل وضعیت نیروها، اولویت سازمان منابع طبیعی
۴۰ درصد از ظرفیت ۱۴ هزار نفری سازمان جنگل ها، منابع طبیعی و آبخیزداری کشور خالی است.معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیز داری کشور در گردهمایی مدیران ستادی و معاونان برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در اصفهان گفت: پس از حدود دوسال شیوع کرونا این گردهمایی به منظور تبادل نظر و مرور برنامه‌ها بصورت حضوری برگزار شد.

عبدالرضا بازدار، موضوع‌های اداری، مالی، پشتیبانی، لایحه بودجه سال آینده، ساختار سازمانی، تبصره ۲۰ استخدام ایثارگران و خانواده‌های آنان و جذب و بکارگیری نیرو‌های جدید را از محور‌های این نشست عنوان کرد.

وی گفت: مهمترین نقش سازمان، برنامه‌ها حفاظتی و احیای مناطق مختلف کشور است که به نیروی انسانی و اعتبار بیشتر در این حوزه نیاز داریم.

بازدار ادامه داد: بیش از ۸۰ درصد قلمرو کشور با تلاش کارکنان این سازمان اداره می‌شود و استخدام نیرو‌های جدید و تبدیل وضعیت نیرو‌های شرکتی اولویت این اداره است.

معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیز داری کشور گفت: با توجه به اینکه توسعه و عمران بخش‌های مختلف کشور در بستر منابع طبیعی انجام می گیرد و اولویت سازمان به گونه ای مدون شده که درآمد‌ها در همان مناطقی هزینه شود که عملیات عمرانی صورت گرفته و در دیگر مناطق کشور استفاده نشود، وی افزود: پیش از این درآمد‌ها به صندوق ذخیره ارزی واریز و در بخش‌های مختلف هزینه می‌شد.
بازدید : 414
25 آذر 1400 ساعت 11:26 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

حسن خلق مایه افزایش روزی است . امام جعفر صادق (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک