جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1266
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 1266
عناوین مهم خبری :
تعیین مدت جایگزین مرتعدار متوفی بر اساس شیوه نامه فنی بهره برداری از مراتع
مدیر کل دفتر امور مراتع سازمان جنگل ها از تعیین مدت جایگزین مرتعدار متوفی بر اساس شیوه نامه فنی و اجرایی بهره برداری از مراتع کشور خبر داد. 

ترحم بهزاد در این باره  به مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها گفت: به استناد بند ۴۸ فصل دوم شیوه نامه فنی و اجرایی بهره‌برداری از مراتع کشور، چنانچه دارنده پروانه چرای دام فوت نماید، ظرف مدت دو سال از زمان فوت، همسر و فرزندان متوفی که ساکن محل یا عضو نظام عشایر و یا به صورت مستمر به حرفه دامداری مشغول باشند مکلف هستند صرفاً یک نفر را از بین خود انتخاب تا پروانه به ایشان انتقال یابد.
بهزاد تاکید کرد: در تبصره یک این بند آمده چنانچه همسر و فرزندان مرتعدار متوفی تا تاریخ ابلاغ این شیوه نامه، نسبت به اجرای این بند اقدام نکنند، اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مکلف است در صورت عدم احراز سایر شرایط ابطال مجوز مرتعدار متوفی ظرف مدت ۲ سال پس از ابلاغ این شیوه نامه نسبت به اجرای قطعی این بند اقدام نماید.
مدیرکل دفتر امور مراتع همچنین یاد آوری کرد: با توجه به اینکه شیوه نامه اجرایی بهره برداری از مراتع از تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ابلاغ شده است، بنابراین تا پایان ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ فرصت انتقال پروانه چرای دام باقیست و پس از این تاریخ تمامی مجوزهای مرتعداران متوفی باطل اعلام می شود.
 
بازدید : 384
30 آذر 1400 ساعت 02:07 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

نه طوطي باش كه گفته ديگران را تكرار كني و نه بلبل باش كه گفته خود را هدر دهی

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک