جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 207
  • بازدید دیروز : 3196
  • بازدید این ماه : 66539
عناوین مهم خبری :
جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ زنان شاغل با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، به مناسبت میلاد سراسر نور دخت پیامبر اکرم (ص)،بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، مراسم تجلیل از کارمندان زن این اداره  با حضور مدیر کل، معاونان، مدیران، نماینده ولی فقیه و کارمندان زن شاغل در اداره کل و شهرستان ها برگزار شد.
در این مراسم که همراه با پرسش و پاسخ به منظور رسیدگی به نظرات و پیشنهادهای کارمندان زن  برگزار شد، ابتدا محمدحسین شاملی مدیر کل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، فاطمه زهرا(س) را الگوی تمام زنان عالم دانست.


وی به برخی از ویژگیهای شخصیتی آن حضرت از جمله خشوع، وفاداری و رعایت حقوق دیگران اشاره کرد  و افزود: این ویژگیها اضطراب را از انسان دور می کند و برای انسان شادی به ارمغان می آورد.


شاملی با تقدیر از زحمات 57 نفر از کارمندان زن شاغل در اداره کل و شهرستان ها اظهار داشت: تمام ابعاد شخصیتی حضرت زهرا(س) می تواند یک درس باشد و زنان با الگو گرفتن از آن حضرت که نمونه کامل عفاف، حجاب، عصمت و پاکدامنی بود میتوانند راه سعادت و رسیدن به کمال را در پیش گیرند.
در پایان این مراسم مدیرکل  به همراه معاونین و مدیران با اهداء شاخه گل و بسته فرهنگی از کارمندان زن تقدیر و تجلیل به عمل آورد  و این روز خجسته و مبارک را به آنان تبریک گفت.
بازدید : 3027
23 فروردین 1394 ساعت 11:36 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آدمی ساخته ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیده است

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک