جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 64
  • بازدید دیروز : 704
  • بازدید این ماه : 772
عناوین مهم خبری :
نشست مشترک مدیران منابع طبیعی استان های اصفهان و فارس
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، گردهمایی مشترک شرکت صندوق مادر تخصصی،اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استانهای اصفهان و فارس و هیئت مدیره شرکت صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان اصفهان در محل دفتر صندوق برگزار گردید .
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، مشارکت مردمی را مهمترین علل تشکیل و پایداری صندوقهای منابع طبیعی دانست و اعتماد سازی مردم و بهره برداران نسبت به صندوقها، افزایش سرمایه به طور مستمر، استفاده بهینه از اعتبارات، فعالیت روی زنجیره تولید وعدم یکبار مصرف شدن اعتبارات را از موارد پیشرفت عملکرد صندوقها عنوان کرد.
محمد حسین شاملی، گفت: صندوق منابع طبیعی با سرمایه اولیه، به مبلغ 1.8 میلیارد ریال و 43 تشکل، کار خود را در 1391/10/16 آغاز نمود، و در حال حاضر با افزایش سرمایه به میزان بیش از 2 میلیارد ریال و تعداد 45 تشکل در حال فعالیت می باشد.
 وی خاطر نشان کرد: تا کنون با پرداخت 60 میلیارد ریال تسهیلات به تعاونیهای سهامدار، 7 هزار و 300 تن نهاده و 6 هزار و 176 کیلوگرم محصولات فرعی خریداری شده است و توانسته  51 هزار نفر روز اشتغال زایی ایجاد نماید .
رضوی، مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی، تاسیس اولین صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان اصفهان را حضور حاضرین بیان نمود و این گونه خدمتها را صدقه جاریه عنوان کرد.
محمد علی کاظمی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل استان اصفهان، به فروش اموال مازاد اداره کل و تامین بخش دولتی در ابتدای تاسیس صندوق و پیگیری فروش ساختمان نجف آباد به منظور افزایش سرمایه صندوق اشاره کرد .
بوستانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس ضمن تشکر و قدردانی از حاضرین جلسه هدف از برگزاری و حضور در این جلسه را استفاده از تجربیات صندوق منابع طبیعی اصفهان بیان کرد .
در پایان حاضرین جلسه به پرسش و پاسخ پرداختند و در حد لازم تجربیات صندوق منابع طبیعی استان اصفهان به اداره کل استان فارس انتقال داده شد.
بازدید : 1486
5 اردیبهشت 1394 ساعت 10:41 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

قلب ( دل ) حرم و خانه خداست . در خانه خدا کسی را غیر از او ساکن نکنید . امام صادق (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک