جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 424
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 63560
عناوین مهم خبری :
گردهمایی ائمه جمعه درشهرستان مبارکه
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ، با همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه واداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان ، ستاد اقامه نمازو سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه ،گردهمایی ائمه جمعه و جماعات شهرستان مبارکه  به منظور آشنایی بیشتر روحانیون از فعالیت های اداره منابع طبیعی و آبخیزداری در شهرستان مبارکه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی کوچک زاده ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان هدف از برگزاری این گردهمایی را بیان مشکلات منابع طبیعی برای مردم از زبان روحانیون دانستند و اظهار داشت: منابع طبیعی  برای بیرون رفتن از وضعیت کنونی باید با علم روز پیش برود .
حجه الا سلام والمسلین محمدی امام جمعه شهرستان مبارکه نیز با اشاره به روایت پیامبر عزیز اسلام (ص) در خصوص کاشت درخت و توسعه فضای سبز بیان داشت: بر اثر آلودگیهای زیست محیطی در شهر مبارکه توسعه فضای سبز باید با قدرت و حمایت بیشتری دنبال شود .اعتمادی ، سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه ، از ادامه حمایت فرمانداری از برنامه ها و طرحهای منابع طبیعی شهرستان خبر داد و یکی از بزرگترین مشکلات شهرستان را آلودگی هوا دانست و خاطر نشان کرد: با جدیت در صدد رفع مشکلات زیست محیطی در شهرستان هستیم .

 
بازدید : 2657
16 اردیبهشت 1394 ساعت 01:38 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

علم و دانش بهتر از مال و دارایى است علم ترا نگهدارى کند در حالی که مال را تو باید نگهداریش کنى. امیر المومنین علی علیه السلام

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک