جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 943
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 81527
عناوین مهم خبری :
تأمین اعتبار پروژه های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری اصفهان، از پروژه های اجرا شده توسط این اداره کل بازدید کرد.
ابتدا ضمن  بازدید از میزان پیشرفت فیزیکی پروژه های بند خاکی نصرآباد، امینی، معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، توضیحاتی را از تامین اعتبار در سال 94 برای ادامه این پروژه ارائه نمود.
 پس از آن از پروژه بیابان زدایی دشت سگزی و نهال کاری که در هفته منابع طبیعی توسط استاندار افتتاح شد بازدید و پیشرفت فیزیکی و تولید نهال در ایستگاه ارائه شد.در حاشیه آن نیز پروژه ترسیب کربن توسط حسین علی نریمانی رئیس اداره بیابان زدایی معرفی و اعتبار کافی  به منظور ادامه پروژه فوق که یکی از پروژه های موفق بین المللی در کشور است،  درخواست شد.


در پایان، همایون ناطقی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری اصفهان، ضمن تشکر و قدردانی از پیشرفت فیزیکی پروژه ها با وجود محدودیت اعتبارات، مساعدت در زمینه تامین اعتبار این دو پروژه را اعلام نمودند.
وی مجوز تامین اعتبار تعداد 50 نیروی جدید الاستخدام، پس از دریافت شماره مستخدمی آنها برای خرداد و تیرماه سال جاری منابع طبیعی استان اصفهان را اعلام کرد .


بازدید : 1791
6 خرداد 1394 ساعت 11:42 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

مردم با آنچه که نمی‏دانند، دشمنند. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک