جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 776
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 81360
عناوین مهم خبری :
ضبط 350 کیلوگرم چوب قاچاق
به گزارش روابط عمومی   اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان آران و بيدگل با همکاری نیروهای پرتلاش و زحمت کش یگان حفاظت ،350 کیلوگرم چوب قاچاق کشف گردید .
 رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل  گفت : متخلفین که اقدام به حمل 350 کیلوگرم چوب تاغ با دو دستگاه وانت پراید و موتور سیکلت  نمودند با تعقیب و گریز  نیروهای یگان حفاظت وانت پراید در شهرستان کاشان و موتور سیکلت در جاده کنارگذر دستگیر شدند .وی افزود :در راستای اجرای  ماده 43 فصل جرائم و مجازاتهای قانون حفاظت و بهره برداری از جنگلها و مراتع  و ماده 48 همین فصل از قانون که به ممنوعیت بریدن و ریشه کن کردن بوته ها و خارها و درختچه های بیابانی و کویری و کوهستانی در مناطق کویری و بیابانی و حمل چوب و هیزم و ذغال در تمام نقاط کشور بدون مجوز حمل اشاره دارد ، نیروهای یگان حفاظت شهرستان  آران و بیدگل اقدام به دستگیری متخلفین نموده اند .
 رضا شفیعی به نقش وجود جنگل های دست کاشت تاغ در منطقه اشاره و حفظ و نگهداري اين جنگل ها توسط مسئولین و عموم مردم به دليل كويري بودن و هجوم شن های روان در منطقه را با  اهميت بر شمرد. وی هشدار داد در  صورت عدم مشارکت در امر حفاظت از سوی مسئولین و آحاد مردم در آینده ای بسیار نزدیک شاهد بروز ریزگردها  در شهرستان های آران و بیدگل ، کاشان و قم خواهیم بود
بازدید : 2928
21 آبان 1394 ساعت 11:25 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

ثمره حسادت، بدبختی در دنیا و آخرت است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک