جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2020
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 82604
عناوین مهم خبری :
شهرستان فریدن مستعد گردشگری
شهرستانهای غرب استان اصفهان از جمله شهرستان فریدن استعداد و پتانسیل تبدیل شدن به یک قطب بزرگ گردشگری را در کشور دارد .
امام جمعه شهرستان فریدن با اشاره به ظرفیتهای بسیار عالی شهرستان خواستار توجه ویژه در زمینه سرمایه گذاری در مباحث گردشگری در این شهرستان شد .


حجت الاسلام و المسلمین سیاوشی ، آب و هوای بسیار لطیف و عاری از آلودگی شهرستان فریدن را از جمله امتیازات مثبت این شهرستان بیان داشت و به حدیث زیبای حضرت علی (ع) که می فرمایند : هرکس آب و خاک را در اختیار داشته باشد و فقیر زندگی کند از رحمت خداوند دور است ، اشاره کرد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان نیز سرمایه گذاری در حوزه منابع طبیعی را از جمله مباحث مرتبط با اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و اضافه کرد : منابع طبیعی استان بستر بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری است  و با استفاده از این موقعیت می توان به برنامه های سند چشم انداز زودتر دست یافت .
مهدی احمدی ونهری نیز از اجرائی شدن طرح سفیران انفال در سال آینده خبر داد و عنوان نمود که طرح سفیران انفال طرحی است که در آن روحانیون علاقمند به منابع طبیعی در دوره ائی فشرده شرکت و پس از آموزش به مناطق مورد نظر اعزام می شوند و گوشه ای از مباحث فقهی و حقوقی منابع طبیعی را برای مردم بیان می نمایند .
بازدید : 3090
4 اسفند 1394 ساعت 02:18 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

به یاد داشته باش که امروز ، طلوع دیگری ندارد . ( دانته)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک