جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 722
  • بازدید دیروز : 2158
  • بازدید این ماه : 93952
عناوین مهم خبری :
معرفی رئیس حراست منابع طبیعی و آبخیزداری استان
طی جلسه ای با حضور مدیران اداره کل اطلاعات و منابع طبیعی رئیس حراست اداره کل منابع  طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان معرفی شد .
   مدیر کل  منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در این جلسه گفت : حفاظت و صیانت از اراضی ملی مطابق با منویات مقام معظم رهبری را وظیفه خود می دانیم زیرا توسعه پایدار بدون حفاظت از این عرصه ها میسر نیست .
محمد حسین شاملی افزود : ما دستگاه های نظارتی را یار و مددکار خود می دانیم زیرا به تنهایی قادر به حفظ منابع طبیعی نیستیم .   مدیر کل حراست استان اصفهان نیز در این برنامه گفت : حراستی موثر و کار آمد است که در چهار وظیفه مهم نقش ایفا نماید .
  کرمی برنامه ریزی ، سازماندهی ، کنترل و نظارت و هدایت را لازمه کار حراست اعلام کرد و زمین خواری را از تهدید های حوزه منابع طبیعی بر شمرد . وی هشدار و تذکر به افراد خاطی را راه جلوگیری از صیانت افراد و منابع دانست و برخورد شدید را در مراحل بعدی عنوان نمود .


  مدیر کل حراست سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور نیز در این برنامه گفت : ما عهد و پیمان بسته ایم ، اسرار افراد را حفاظت نماییم و آبرو و حرمت  آن ها را صیانت کنیم. هدایتی ، مسلح شدن به تکنولوژی های روز در جلوگیری از زمین خواری ، اطفاء حریق  و  تخریب منابع طبیعی را اجتناب ناپذیر دانست . وی از شناسایی گلوگاه های تخلف خبر داد و برخورد قاطع با متصرفان عرصه های منابع طبیعی را سر لوحه ماموریت های سازمانی قلمداد کرد . بازدید : 4036
10 اسفند 1394 ساعت 01:11 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

گنجينه دانش را بهرقيمتي بخرند ارزان است

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک