جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 350
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 63486
عناوین مهم خبری :
بازدید فرماندار اصفهان از اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان اصفهان
فرماندار اصفهان و هیات همراه از اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بازدید به عمل آورد. در این بازدید، فرماندار اصفهان حفاظت از عرصه های منابع طبیعی را مهمترین رکن و شاهرگ اصلی تداوم بقاء  عرصه های منابع طبیعی دانست و به لزوم گشت و مراقبت  مداوم در سطح عرصه ها و برخورد قانونی و قاطع با متخلفین تاکید نمود.

 فضل اله کفیل  ،  به ضرورت افزایش سقف اعتبارات مصوب این دستگاه تخصصی  که یکی از ابزارهای مهم مدیریت همه جانبه  برروی این سرمایه های الهی که متعلق به نسلهای بعدی نیز می باشداشاره وبرتقویت آن تأکید کرد .

در این دیدار دوستانه که با همراهی معاون فنی و عمرانی فرماندار همراه بود، رییس اداره منابع طبیعی  و آبخیزداری شهرستان اصفهان در خصوص اقدامات ، توانمندی ها و مشکلات و موانع موجود بر سر راه خدمت رسانی هرچه بهتر این اداره در راستای وظایف سازمانی حفاظت ، احیاء ، توسعه و بهره برداری از عرصه های منابع طبیعی گزارش جامعی ارایه نمود.
 امیر محسن ولی  تاکید کرد ، با توجه به وظایف سازمانی ، حفاظت پویا و مداوم از عرصه های منابع طبیعی در راستای اهداف توسعه پایدار، مهمترین دغدغه کارمندان این دستگاه است و تحقق این مهم درگرو مشارکت همه جانبه مردم ، دستگاه های اجرایی و قضایی می باشد.

وی ،  با اشاره به اجرای موفق پروژه های بیابان زدایی در جهت تثبیت خاک و جلوگیری از فرسایش بادی از محل اعتبارات ملی و استانی از یکسو و تعدد و تنوع معادن مستقر در مهمترین کانون‌ بحران درجه یک  فرسایش بادی استان در دشت سگزی با مساحتی بالغ بر 195 هزار هکتار از سوی دیگر اضافه کرد ،  فعال کردن پاسگاهی حفاظتی منسجم و مجهز به امکانات نرم افزاری و سخت افزاری ،  ضروری است و تحقق این امر نیاز به تامین اعتبارات برآورد شده دارد.
در پایان ، فرماندار اصفهان از زحمات پرسنل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری در راستای اعمال حاکمیت دولت و حفاظت موثر و فعال اداره منابع طبیعی تقدیر نمود.
بازدید : 2138
8 اردیبهشت 1395 ساعت 01:00 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

وارد عمل شدن بدون برنامه ریزی علت همه شکست هاست

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک