جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 149
  • بازدید دیروز : 3196
  • بازدید این ماه : 66481
عناوین مهم خبری :
پاسخگویی به استعلامات مستثنیات زمین به بخش خصوصی واگذار شد
به منظور تحقق اجرای سیاست برون سپاری پاسخگویی به استعلامات ، به استناد قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین نامه های اجرایی مربوط و قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی با هدف فراهم آوردن شرایط لازم جهت توجه بیشتر به امور حاکمیتی و امکان اعمال مدیریت بهتر بر حفظ اراضی منابع طبیعی ، جهت 59 شرکت از شرکت های رتبه بندی شده و تایید صلاحیت شده سازمان نظام مهندسی ، برای فرایند پاسخگویی به استعلامات مجوز فعالیت صادر گردید .    رییس اداره مهندسی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  با اعلام این خبر افزود :
تعرفه های ارایه خدمات مرتبط با دستور العمل تایید شده  توسط مراجع ذیصلاح به ادارات شهرستانی و شرکت های همکار واجد مجوز فعالیت اعلام و ابلاغ شده است و به تبع آن نظارت مستمر شهرستان و استان بر نحوه محاسبه هزینه و مبالغ دریافتی توسط شرکت ها انجام می شود .
   مهدی سلطانی خاطر نشان کرد ، نظارت  بر فرآیند پاسخگویی به استعلامات  از پذیرش تا ارسال پاسخ نهایی شامل : تطبیق نقشه و پاسخ استعلام و گواهی صادره در قالب فرم های مربوطه با سوابق و نقشه اجرای مقررات و کنترل انجام  کلیه مراحل این فرایند در چهارچوب دستور العمل ، ضوابط و استاندارد ها به شرکت ها ابلاغ شده است .

 


    سلطانی در پایان گفت : با  بهره گیری و الحاق نرم افزار جامع « بانک زمین » به سیستم مکانیزه صدور گواهی مستثنیات استان نتایج قابل توجهی حاصل می شود . دسترسی آسان به آخرین اطلاعات مربوط به استعلامات ، ورود کلیه اطلاعات توصیفی و مکانی مربوط به تمام پاسخ های استعلام صادره شهرستان و کنترل و نظارت آسان و دسترسی سریع و آسان به جدید ترین آمار و اطلاعات  از جمله  مزایای این سیستم است .
بازدید : 4943
27 آبان 1392 ساعت 12:47 ب.ظ
سخن روز

آن كه جان را با طمع ورزى بپوشاند خود را پست كرده ، و آن كه راز سختى هاى خود را آشكار سازد خود را خوار كرده، و آن كه زبان را بر خود حاكم كند خود را بى ارزش كرده است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک