جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 132
  • بازدید دیروز : 3196
  • بازدید این ماه : 66464
عناوین مهم خبری :
وقوع  تعداد 66 فقره آتش سوزی  در جنگل  ها و مراتع  استان اصفهان
 به گزارش  روابط  عمومی  اداره کل   منابع  طبیعی  و آبخیزداری  استان اصفهان   جلسه  ستاد  پیشگیری و مقابله  با آتش سوزی برگزار   شد . مدیر کل  منابع  طبیعی  و آبخیزداری  استان  اصفهان   در این برنامه  اظهار  داشت :  از ابتدای  سال جاری  تا کنون  تعداد  66 فقره  آتش سوزی  در وسعتی  به مساحت  340 هکتار  در شهرستان  های غرب  و جنوب  استان   به وقوع  پیوسته است  . 


  محمد حسین شاملی سه شهرستان  سمیرم  ، فریدون شهر  و بوئین و میاندشت  را که دارای  پوشش گیاهی  بالایی  است را مستعد  آتش سوزی  دانست  و از همه  مسئولان  شهرستان ها  خواست  هنگام حریق  همکاری  موثری  با  منابع  طبیعی  شهرستان  ها بعمل آورند  وی  تعداد  نیرو های  گشت  و مراقبت  در عرصه های  منابع  طبیعی   همچنین  امکانات   اطفاء  حریق  را کافی ندانست  و از  مسئولان   ذی ربط   در خواست  نمود  نسبت  به تامین  اعتبارات لازم  اقدام نمایند .   
    مدیر کل  منابع طبیعی  و ابخیزداری استان اصفهان به عوامل  انسانی  در وقوع  آتش سوزی  اشاره  و افزود : تلفن  1504   به صورت   شبانه  روزی  آماده در یافت  گزارش  های مردمی در خصوص  حریق  و هر گونه  تخریب و تصرف در عرصه های ملی می باشد  . لازم به ذکر است  براساس  تبصره  ماده 47 قانون  حفاظت و بهره برداری  از جنگل ها  و مراتع  ، هنگام  آتش سوزی  کلیه  مامورین  دولتی  اعم  از لشگری  و کشوری  و شهر داری ها  موظفند  با کلیه امکانات  خود  در مهار  آتش  کمک نمایند . 

بازدید : 2088
5 تیر 1395 ساعت 12:58 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

مردم با آنچه که نمی‏دانند، دشمنند. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک