جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 464
  • بازدید دیروز : 2005
  • بازدید این ماه : 9294
وقوع  تعداد 66 فقره آتش سوزی  در جنگل  ها و مراتع  استان اصفهان
 به گزارش  روابط  عمومی  اداره کل   منابع  طبیعی  و آبخیزداری  استان اصفهان   جلسه  ستاد  پیشگیری و مقابله  با آتش سوزی برگزار   شد . مدیر کل  منابع  طبیعی  و آبخیزداری  استان  اصفهان   در این برنامه  اظهار  داشت :  از ابتدای  سال جاری  تا کنون  تعداد  66 فقره  آتش سوزی  در وسعتی  به مساحت  340 هکتار  در شهرستان  های غرب  و جنوب  استان   به وقوع  پیوسته است  . 


  محمد حسین شاملی سه شهرستان  سمیرم  ، فریدون شهر  و بوئین و میاندشت  را که دارای  پوشش گیاهی  بالایی  است را مستعد  آتش سوزی  دانست  و از همه  مسئولان  شهرستان ها  خواست  هنگام حریق  همکاری  موثری  با  منابع  طبیعی  شهرستان  ها بعمل آورند  وی  تعداد  نیرو های  گشت  و مراقبت  در عرصه های  منابع  طبیعی   همچنین  امکانات   اطفاء  حریق  را کافی ندانست  و از  مسئولان   ذی ربط   در خواست  نمود  نسبت  به تامین  اعتبارات لازم  اقدام نمایند .   
    مدیر کل  منابع طبیعی  و ابخیزداری استان اصفهان به عوامل  انسانی  در وقوع  آتش سوزی  اشاره  و افزود : تلفن  1504   به صورت   شبانه  روزی  آماده در یافت  گزارش  های مردمی در خصوص  حریق  و هر گونه  تخریب و تصرف در عرصه های ملی می باشد  . لازم به ذکر است  براساس  تبصره  ماده 47 قانون  حفاظت و بهره برداری  از جنگل ها  و مراتع  ، هنگام  آتش سوزی  کلیه  مامورین  دولتی  اعم  از لشگری  و کشوری  و شهر داری ها  موظفند  با کلیه امکانات  خود  در مهار  آتش  کمک نمایند . 

بازدید : 980
5 تیر 1395 ساعت 12:58 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

گنجينه دانش را بهرقيمتي بخرند ارزان است

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک