جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 630
  • بازدید دیروز : 2005
  • بازدید این ماه : 9460
نتیجه بی مهری و بی توجهی به طبیعت مرگ تدریجی را برای انسان رقم می زند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دراداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت : طبق آیه شریفه : هو انشاکم من الارض واستعمرکم فیها (هود / 61 ) آبادانی و حفاظت از زمین وظیفه همگانی است و هدف از برگزاری گردهمائی روحانیون ،آشنایی هرچه بیشتر با مباحث منابع طبیعی و چالشهای  تهدید کننده  عرصه های منابع طبیعی است .
حجت الاسلام احمدی ونهری در ادامه  بیان داشتند : نتیجه بی مهری و بی توجهی به طبیعت مرگ تدریجی را برای انسان رقم می زند و با توجه به وقوع حریق در عرصه های منابع طبیعی استان و شهرستان سمیرم ، روحانیون و مبلغان دینی نقش مهمی در فرهنگ سازی حفاظت از منابع طبیعی دارند .
حجت الاسلام والمسلمین رجائی پور امام جمعه شهرستان سمیرم در ادامه این گردهمائی بیان نمود : فساد در زمین ، هم گرفتن جان مردم و هم از بین بردن طبیعت است و از بارزترین نمونه های فساد در زمین نادیده گرفتن طبیعت و زیبائی  های آن است .


وی در ادامه اطلاع رسانی را از بهترین شیوه های فرهنگ سازی دانست و  نسبت به موقعیت جغرافیای شهرستان سمیرم درخواست ایجاد پایگاه هوائی  اطفاء حریق برای عرصه های منابع طبیعی در شهرستان نمود .

بازدید : 1081
7 مرداد 1395 ساعت 11:13 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

وارد عمل شدن بدون برنامه ریزی علت همه شکست هاست

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک