جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 4010
  • بازدید دیروز : 3094
  • بازدید این ماه : 73436
عناوین مهم خبری :
استان اصفهان رکورد دار جشنواره تجلیل از کارکنان سازمان جنگل ها
درپنجمین روز ازهفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از کارکنان نمونه منابع طبیعی کشور تجلیل شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور( پیام طبیعت) – در این مراسم که روز شنبه در محل سازمان جنگل ها برگزار شد، حجت الاسلام سید مصطفی  طباطبایی نژاد مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان یادی از شهیدان رجایی و باهنر کرد و گفت: شهید رجایی از خانواده ای ضعیف و معلم بود و آثار برکاتش پس از شهادت ایشان هنوز پابرجاست.
 
 
وی گفت: آقای رجایی به مستضعفین و طبقه ضعیف جامعه بسیار اهمیت می داد و طرح 60 سالگی و مستمری بگیران کمیته امداد حضرت امام( ره) از آثارماندگارایشان است.
حجت الاسلام طباطبایی نژاد خاطر نشان ساخت: عمده کارهای اداری در موسسات و ادارات بر دوش کارمندان است اما باید این کارها ارزش گذاری شود.
وی عامل موفقیت یک مجموعه اداری را هماهنگی بین سایر مجموعه از راننده گرفته تا نیروی کارشناسی و خدماتی دانست و گفت: هرگاه این هماهنگی دررده های مختلف ایجاد شود  می توانیم شاهد پویایی و ارتقای کاری کارکنان باشیم.
 
 
مصطفی کیاکجوری معاون برنامه ریزی ، توسعه مدیریت و منابع انسانی  سازمان جنگل ها نیز در این مراسم در گزارشی به چگونگی انتخاب کارکنان نمونه ستادی و استانی پرداخت و معیارها و  شاخص های ارزیابی هر بخش را با توجه به عملکرد حوزه تشریح کرد.
 درادامه خداکرم جلالی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور پشت تریبون قرار گرفت و روز کارمند را تبریک گفت و هفته دولت، یاد شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.
جلالی سازمان جنگل ها را با توجه به وسعت کار، کمبود نیرو و اعتبارات،  سازمانی پویا و کار آمد خواند و اظهار کرد این سازمان فقط 40 عنوان فعالیت و عناوین محوری دارد که اگر بخواهیم آن را نام ببریم ساعت ها بطول می انجامد.
وی تصریح کرد: 80 درصد پیشرفت هر جامعه و سازمانی به نیروی انسانی آن وابسته است و تنها 20 درصد به سایرعوامل بستگی دارد.
این مسئول منابع طبیعی کشوردر ادامه خاطر نشان ساخت: توسعه پایدار در کشورها بر پایه انسان محوری تعریف شده  است و اگر بخواهیم نقش آفرینی کنیم، باید انسان و توانمندی های او را ملاک قرار دهیم.
رییس سازمان جنگل ها و مراتع انجام کار مفید را از شاخص های اصلی در توسعه یافتگی نام برد و گفت: هرچه راندمان کار مفید در جامعه بیشتر باشد قطعاً آن جامعه و کشوراز درصد توسعه یافتگی بالایی برخوردارخواهد بود.
 
خداکرم جلالی در ادامه  کار در منابع طبیعی را پرمسئولیت و دشوار خواند و گفت: در ایام تعطیلات که خیلی ها تعطیل می شوند و به استراحت می پردازند اما بسیاری از مدیران و کارکنان منابع طبیعی  درگیر خاموش کردن آتش سوزی جنگل ها، یا مقابله با تخریب و دست اندازی  به اراضی ملی و یا قاچاق چوب هستند.
وی یک بار دیگر ضمن آرزوی توفیق برای کارکنان منابع طبیعی، از مدیران و کارشناسان خواست بهره گیری از مکانیزم  ماده 3 و استفاده از توانمندی های اشخاص و مردم محلی  در حفاظت و بهره برداری از  طرح های منابع طبیعی را مورد توجه جدی قرار دهند.
                                                               ***
 
براساس این گزارش، پایان بخش این برنامه  به تقدیر از مدیران و کارکنان نمونه ستادی و استانی اختصاص داشت  که  بدین شرح اعلام می شود:
 
 
*نمونه های دفاتر ستادی سال 95سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور
علی بدیع نیا از دفتر یگان حفاظت، میرحامد اختری از حوزه ریاست سازمان، رسول رحمتی از دفتر حراست، هادی شفیعی ثابت از دفتر روابط عمومی و امور بین الملل، محمد رضا شریعتی از دفتر ترویج و مشارکت های مردمی، محمد تقی رخ فیروز از مرکز آموزش دکترجوانشیر کلاک کرج،  قاسم قاسمی از مرکز آموزش ساعی کلارآباد، مریم نامداری از دفتر حقوقی، علی عمودی اردکانی ازدفتر مهندسی و مطالعات، خلیل عابدینی از معاونت برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع انسانی، میترا پاشا پور از دفتر برنامه ریزی و بودجه، اسرافیل کاشفی از دفتر اموراداری، ابراهیم میرپوراز دفترامورمالی، فرامرز رجبی از دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری، افشین ارجمند از دفتر منابع امور جنگلی، حسینعلی محمدی از معاونت آبخیزداری، امور مراتع و بیابان، محمد نامدار از دفتر کنترل سیلاب و ابخوانداری، حسن نیک نژاد از دفتر امور مراتع، فرهاد سرداری از دفتر امور بیابان،  فرشاد هراتی از دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک، سید عباس میرحسینی از دفتر معاونت حفاظت و امور اراضی،  سید امیرمسعود جلالی از دفتر حفاظت و حمایت، جواد غفاری از دفتراستعداد یابی، اسماعیل خوش لقا از دفتر ممیزی اراضی و حدنگاری، حسن نعیم حسنی از معاونت امورجنگل، فرشاد خدابخش از دفترجنگل کاری و پارک ها، سید محمد مرتضوی از دفتر جنگل کاری و اموربهره برداری، ملک نیرومند ومهدی عربی ازامور اداری و پشتیبانی معاونت امور جنگل، و مرضیه سالاری از حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان.
 
                                                                  ***
* فضل اله علیپورهمکارحادثه دیده درعرصه منابع طبیعی از استان مازندران که به درجه رفیع شهادت نایل آمده است.
*هوشنگ نادری همکار حادثه دیده درعرصه منابع طبیعی از استان کهگیلویه و بویر احمد که حین خدمت جان به جان آفرین تسلیم کرد.
*فخرالدین مقصودی همکار حادثه دیده درعرصه های منابع طبیعی استان مازندران که به درجه جانبازی نایل آمد.
مریم عرب از دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه- ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، سوسن عزیزی از دفتر معاونت امور جنگل –  تکریم ارباب رجوع و هوشنگ رفیعی از دفتر حوزه ریاست سازمان- صیانت از حقوق شهروندی
 
مدیران واحدهای ستادی و استانی برتر و نمونه سال 94
پرویز گرشاسبی معاون آبخیزداری، مراتع و امور بیابان، سرهنگ قاسم سبزعلی فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی، کورش قنبری مدیرکل دفتربرنامه ریزی و بودجه، رضا بیانی مدیرکل دفترمهندسی و مطالعات، عباس کارگر مدیرکل دفترامور بیابان، اکرم توفیقی مدیرکل دفتر ممیزی، علی نقی حیدریان مدیرکل منابع طبیعی استان سمنان، مهدی رجبی زاده  مدیرکل منابع طبیعی استان کرمان، ابوطالب قزلسفلو مدیرکل منابع طبیعی استان گلستان،ستار بابایی کفاکی مدیرکل منابع طبیعی استان مازندران( ساری)، علی محمدی مقدم مدیرکل منابع طبیعی استان چهار محال و بختیاری، یوسف یوسفی مدیرکل منابع طبیعی استان مرکزی، فریدون عسگری بازرس نمونه استان کرمانشاه، حمید رضا فارسیجانی بازرس نمونه استان مرکزی و اسماعیل آقاجانلو بازرس نمونه استان زنجان. 
  
نمونه های ارزشیابی 93 (کشوری)
 محمد حسین شاملی مدیرکل منابع طبیعی استان اصفهان، مراد شیخ ویسی مدیرکل منابع طبیعی استان کرمانشاه و ابوطالب قزلسفلو مدیرکل منابع طبیعی استان گلستان.
 
نمونه های ارزشیابی93 ( جهشی)
رحمان وهاب زاده مدیرکل منابع طبیعی استان آذربایجان غربی،  ستاربابایی مدیرکل منابع طبیعی استان مازندران ( ساری)، داود زارع مدیرکل منابع طبیعی استان گیلان.
 
نمونه های ارزشیابی سال 93معاونت ها و روسای ادارات
( جنگل): فتح اله غفاری و رضا رسولی( مازندران) پرویز کلانتری( کرمانشاه) و عبدالعزیز کرد( هرمزگان)
(مرتع): حمید مصطفی لو ( گلستان)،ابراهیم مسائلی(اصفهان)و عباس درخشانی (کرمان)
(بیابان): علی ترابی (سمنان)، محمود فتاحی( یزد) و پرویز دانش پور ( بوشهر)
(حفاظت): مهدی غربی( کرمان)، محمدقادری زفره(اصفهان) و عزیز گوهرنیا( سیستان و بلوچستان)
( ممیزی): محمد فرامرز( خراسان شمالی)، سلیم بابایی( کرمانشاه) و علیرضا ابوالحسنی ( کرمان)
(استعدادیابی): سینا دودانی( ( مرکزی)،محمدرضا فدایی( خراسان جنوبی) و یوسف فرجی ( چهارمحال و بختیاری)
(یگان حفاظت): سرهنگ عباس بهاری( کرمانشاه)، سرهنگ اصغر اکبری ( گیلان) و سرهنگ مهدی توکلی ( یزد)
(حقوقی): علیرضا قاسمی( همدان)، امیر رجبی( کردستان) و صفر حسین زاده ( اذربایجان غربی)
(روابط عمومی): رضا خلیلی ( اصفهان)، غلامرضا بابایی( چهارمحال و بختیاری) و بتول پناهی( زنجان)
(آموزش و ترویج): محمد عموزاده ( مازندران- ساری)، بازمراد غراوی ( گلستان) وسیروس صفری ( کرمانشاه)
(امورمالی): عباس محمدی نژاد ( گیلان)، مسعود اختری ( کرمانشاه) و حسین باقری( قم)
(امور اداری): سید ابوالفضل موسوی( قم)، علی ایده لوئی( زنجان) و حسین ساعی ( آذربایجان شرقی)
(طرح و برنامه): امیرحیسن جراح زاده ( خراسان جنوبی)، حسین حسینیان( گلستان) و کورش شریفی ( مازندران- ساری)
(معاونت فنی): عبدالرضا مهاجری( اصفهان)، علی جواهری( فارس) و حسین شجاعی( کرمان)
( معاونت برنامه ریزی): محمد علی کاظمی ( اصفهان)، علی شکاری( خراسان جنوبی) و سید حامد شجاعی ( گلستان)
(معاونت حفاظت): محمود اسماعیلی ( کرمان)، محمد حسین امینی ( کرمانشاه) و سید مهدی عادل زاده ( بوشهر)
(معاونت آبخیزداری): ابوطالب امینی( اصفهان) ، غلام حیدری زورقی( سیستان و بلوچستان) و ناصر محمدی ( کردستان) 
بازدید : 2292
7 شهریور 1395 ساعت 11:57 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

هر روز کار همان روز انجام ده ، که هر روز را کاری است . امام علی (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک