جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1939
  • بازدید دیروز : 3720
  • بازدید این ماه : 5659
عناوین مهم خبری :
معرفی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان
با حضور فرمانده سازمان  بسیج ادارات سپاه صاحب الزمان عج استان، مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی  و همکاران منابع طبیعی، فرمانده پایگاه بسیج این اداره کل معرفی شد.
حجت الاسلام والمسلمین کوچکزاده مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان اصفهان در این آیین گفت:شخصیت اهل منزل به شخصیت پدر آن  خانواده بستگی دارد  و خداوند پدری مانند حضرت امام خمینی را به ما ارزانی داشت تا شجره طیبه ای مانند بسیج را پایه گذاری نماید وما امروز به او افتخار میکنیم.
مدیرکل منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان نیز در این برنامه اظهار داشت؛ تلاش ما این است که فرهنگ ایثار و شهادت در سطح اداره کل حفظ شود و اخیراً هم تعداد 30 نفر از فرزندان شهدا به جمع ما پیوستند که خود پشتوانه ارزشمندی است.
محمد حسین شاملی افزود : اکنون منابع طبیعی نیازمند این فرهنگ است.
سرهنگ رضایی فرمانده سازمان بسیج ادارات سپاه صاحب الزمان عج هم گفت:حضور در منابع طبيعي و حفاظت از انفال نیازمند روحیه بسیجی است و ماموریت ما جدا از ماموریت های منابع طبیعی نیست.
حجه الاسلام عسگری فرمانده بسیج منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت : برگ برنده جمهوری اسلامی جهت ارائه  به جهان  ، دوران هشت ساله دفاع مقدس است که آن هم با روحیه بسیجی و حضور  جوانان  بسیجی انجام پذیرفت . الگوی بسیجی در نظام اسلامی قابل ارائه  به کشور های منطقه است که نمونه آن راه اندازی بسیج مردمی در کشور سوریه است که عامل نجات این کشور شد . بسیجی بودن به داشتن کارت بسیجی و ارائه کارکرد به مراتب بالاتر نیست بلکه  بسیجی بودن به تفکر و روحیه  و عمل بسیجی است .


وی اضافه کرد : مقام معظم رهبری شاخصه هایی برای بسیجی بیان فرمودند که باید ها و نباید های بسیجی است . بسیجی سیاسی است اما سیاست زده نیست ، متدین است  اما متحجر  نیست . با اخلاق اسلامی است ولی ریا کار نیست و در کل بسیجی الگویش امام حسین علیه السلام می باشد .
در پایان از تلاشهای هاشم انصاری نژاد تقدیر بعمل آمد و حجت الاسلام عسگری بعنوان فرمانده بسیج منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان معرفی شد.
بازدید : 3617
4 آذر 1395 ساعت 10:24 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

وارد عمل شدن بدون برنامه ریزی علت همه شکست هاست

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک