جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 4043
  • بازدید دیروز : 3094
  • بازدید این ماه : 73469
عناوین مهم خبری :
نخستين گردهمایی تخصصی توسعه‌گران کسب و کار روستایی

در نخستین گردهمایی و نمایشگاه تخصصی توسعه‌گران کسب و کار روستایی، پروژه ترسیب کربن به عنوان پروژه بین المللی فعال در توسعه روستایی  ومنابع طبیعی به ارائه دستاوردها و تجربیات خود پرداخت.

مدیر اجرایی پروژه ترسیب کربن اصفهان گفت: در این رویداد که با محوریت بحث و همفکری درباره مدل های توسعه کسب و کار روستایی در محل سرای تاریخی عطار و توسط بنیاد نخبگان استان اصفهان به مدت سه روز برگزار شد ، انجمن‌های فعال در عرصه توسعه محلی، شرکت‌های دانش بنیان و مخترعین ذی‌صلاح ، فعالان فروش محصولات روستایی، فعالان فضای مجازی (مرتبط با توسعه روستایی) ، کارآفرینان روستایی و همچنین پروژه‌های بین المللی توسعه روستایی مانند ترسیب کربن و منارید، علاوه بر آسیب شناسی الگوی تجربه شده "همنت روستا"، به بازخوانی و تبادل تجربیات موفق در توسعه کسب و کارهای روستایی پرداختند.

حسینعلی  نریمانی افزود: همزمان با بازديد معاون علمي و فناوري رئيس جمهور از غرفه ترسيب كربن اصفهان زرگر، معاون سرمایه گذاری و اشتغال معاونت مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم نيز ضمن بررسي دستاوردهاي ترسيب كربن اصفهان گفت: حمایت از پروژه ترسیب کربن در دستور کار این معاونت قرار دارد.

زرگرپور، استاندار- جمالی نژاد ، شهردار- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری- طرفه ، معاون امور عمرانی - بخشدار بخش بن رود و جمعي از دهياران منطقه نیز با حضور در غرفه ترسیب کربن در مورد چالش ها و افق های پیش رو در پروژه ترسیب کربن اصفهان ، با مجریان پروژه ، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است  ، در این همایش ، سه میزگرد تخصصی نیز با موضوعات الگوی بازاریابی و فروش محصولات روستایی، الگوی انتقال دانش و فناوری به جوامع محلی و استحصال دانش بومی وهمچنين مدل تأمین منابع مالی کسب و کار روستایی به منظور اشتغال زایی وحفاظت مؤثر ازمنابع طبیعی برگزارشد.
تهیه خبر : اعظم محمدی

 
بازدید : 1791
28 آذر 1395 ساعت 02:54 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

چگونه دیگرى را اصلاح می‌کند کسى که خودش را اصلاح نکرده است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک