جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 4504
  • بازدید دیروز : 3567
  • بازدید این ماه : 88655
عناوین مهم خبری :
افتتاح پروژه آبخیزداری بخش برزک توسط سه تن از معاونین فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

مجید خداپرستان اظهار داشت: در ادامه اقدامات در دستور کار اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان پروژه مهار سیلاب بخش برزک کاشان با اعتبار 570 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس منابع طبیعی کاشان ضمن اشاره به در دستور کار قرار دادن پروژه مهار سیلاب روستای تجره کاشان با اعتبار 500 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی افزود: پروژه جنگل‌کاری در 100 هکتار و در مناطق برزآباد، فتح آباد و کارخانه سیمان در ادامه سال گذشته با اعتبار 40 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی در دستور کار قرار گرفته است.

خداپرستان با بیان اینکه 300 میلیون تومان از اعتبارات استانی به مطالعات آبخیزداری تخصیص داده شده است، خاطرنشان کرد: 200 میلیون تومان نیز از محل اعتبارات استانی به جهت اجرای پروژه‌های آبخیزداری تخصیص داده شده است.

وی ضمن اشاره به 80 هکتار بیابان زدایی با اعتبار 30 میلیون تومان در مناطق آب شیرین و قولولو تصریح کرد: به جهت گشت و مراقبت نیز 150 میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده است.

رئیس منابع طبیعی کاشان ضمن اشاره به اجرای پروژه‌ها در حوزه مراتع با کپه‌کاری، آبرسانی و محافظت ابراز داشت: در حوزه کپه‌کاری، آبرسانی و محافظت نیز 25 میلیون تومان اعتبار ویژه 50 هکتار در نظر گرفته شده است.

خداپرستان ضمن اشاره به تولید نهال ویژه هفته منابع طبیعی در شهرستان کاشان بیان کرد: 20 هزار اصله درخت ویژه هفته منابع طبیعی در شهرستان کاشان تولید و عرضه می‌شود.

بازدید : 1739
13 شهریور 1396 ساعت 12:33 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

کسی که به عمل گروهی راضی باشد ، مانند کسی است که در انجام آن کار با آن ها همراه بوده است .

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک