جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 913
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 81497
عناوین مهم خبری :
برگزاری جلسه مشترک بررسی مشکلات روستاهای شهرستان
به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان برخوار جلسه ای باحضور فرماندار شهرستان ، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان  اصفهان  ، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین شهرستان به منظور بررسی مشکلات روستاهای شهرستان در محل دهیاری مرغ برگزار شد. 
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  ضمن تشریح موانع موجود در زمینه توسعه روستاهای شهرستان و اقدامات صورت گرفته در زمینه حل این مشکلات  گفت : در مناطق مرغ و دنبی خواستار همکاری همه جانبه ارگانهای مرتبط با موضوع نظیر جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری، دهیاریها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هستیم.

لازم بذکر است  پس از بحث و تبادل نظر مابین حاضرین در جلسه مواردی به شرح ذیل تصویب ومقرر شد با توجه به مطالعات صورت گرفته در منطقه مرغ و دنبی با تخصیص اعتبارات تملک دارایی های استانی و ملی سال 1397 این پروژه ها اجرایی گردد و در صورت عدم تخصیص با استفاده از اعتبارات ملی سال 1398 صورت پذیرد.
 اعتبارات مورد نیاز برای مطالعات آبخیزداری روستاهای شهرستان ، هر میزان تخصیص از طریق فرمانداری شهرستان با تخصیص سه برابری آن از سوی منابع طبیعی اجرایی گردد.
تقاضای شورای اسلامی و ساکنین روستای پروانه مبنی بر اعتراض به اجرای قانون اراضی ملی و طرح موضوع در کمیسیون ماده واحده شهرستان ، مقرر شد جلسه مربوط به کمیسیون در اولین فرصت تشکیل به نحوی که متقاضیان ظرف یک هفته مشکل را توسط فرمانداری بررسی و سپس به کمیسیون ارجاع نمایند.
 
بازدید : 2004
26 شهریور 1397 ساعت 09:38 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

به یاد داشته باش که امروز ، طلوع دیگری ندارد . ( دانته)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک