سخن روز

و اراده کرده ایم بر کسانی که در روی زمین به ضعف کشانیده شده اند منت گذارده و آنان را پیشوایان و وارثان زمین قرار دهیم . قرآن کریم

آرشیو خبر
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک 
هنر در طبیعت نهفته است و متعلق است به کسی که آن را از طبیعت استخراج کند (تولستوی)                           در تعلیمات دینی ما  و در سنت انبیاء و اولیاء درختکاری ، آبیاری و به طور کلی آباد سازی زمین و مزرعه و مرتع و پرورش دام و طیور عبادت محسوب می شود (مقام معظم رهبری )                                 همه جواب ها در طبیعت نهفته است (بل)                               بکاشتند و بخوردیم ، کاشتیم و خوردند      چو بنگری همه برزگران یکدیگریم  (مرزبان نامه)                                             درختان خشک در مسیر تند باد ها شکسته خواهند شد ، پس در مسیر زندگی انعطاف پذیر باشید .                                        اگر چه در کنار جنگل زندگی می کنی  ولی قدر درخت و چوب را بدان   ( ضرب المثل چینی )                                               برگ درختان سبز در نظر هوشیار      هر ورقش دفتری است معرفت کردگار                                        طبیعت بزرگترین دانشگاه و پر رمز و راز ترین کلاس برای بشریت است

برگزاری دوره صلاحیت تهیه طرح های ماده 3 درسازمان نظام مهندسی

رئیس اداره  بهره برداری اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان گفت : با درخواست ا ین اد اره کل  دوره صلاحیت طرح های ماده 3 منابع طبیعی درسازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان اصفهان برگزار می گردد.

آبتین میر طالبی افزود: از آنجایی که اخذ صلاحیت مذکور ازالزامات مطالعه وتهیه این گونه طرحها می باشد ، تسهیلاتی فراهم شده تا کارشناسان حقیقی با مدرک مهندسی منابع طبیعی وشرکت های فنی مهندسی مرتبط درحوزه شهرستانهای استان بتوانند دراین دوره ها شرکت نمایند.
گفتنی است  طرح های ماده 3 به طرح هایی گفته می شود که به اشخاص ویا شرکت ها اجازه بهره برداری ازعرصه های منابع طبیعی را می دهد . طرحهای مرتعداری ، کشت گیاهان دارویی  وبهره برداری و... ازاین قبیل طرح ها هستند.
بازدید : 366 24 خرداد 1397 ساعت 08:55 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
جستجو در سایت
آخرین ویدئوها
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1079
  • بازدید دیروز : 1375
  • بازدید این ماه : 22688