سخن روز

منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم ، چنان که از ستم آکنده است . امام مهدی ( عج)

آرشیو خبر
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک 
هنر در طبیعت نهفته است و متعلق است به کسی که آن را از طبیعت استخراج کند (تولستوی)                           در تعلیمات دینی ما  و در سنت انبیاء و اولیاء درختکاری ، آبیاری و به طور کلی آباد سازی زمین و مزرعه و مرتع و پرورش دام و طیور عبادت محسوب می شود (مقام معظم رهبری )                                 همه جواب ها در طبیعت نهفته است (بل)                               بکاشتند و بخوردیم ، کاشتیم و خوردند      چو بنگری همه برزگران یکدیگریم  (مرزبان نامه)                                             درختان خشک در مسیر تند باد ها شکسته خواهند شد ، پس در مسیر زندگی انعطاف پذیر باشید .                                        اگر چه در کنار جنگل زندگی می کنی  ولی قدر درخت و چوب را بدان   ( ضرب المثل چینی )                                               برگ درختان سبز در نظر هوشیار      هر ورقش دفتری است معرفت کردگار                                        طبیعت بزرگترین دانشگاه و پر رمز و راز ترین کلاس برای بشریت است

گردهمایی مدیران کل منابع طبیعی وآبخیزداری منطقه یک کشور دراصفهان برگزار شد

با حضور معاون برنامه ریزی ، توسعه مدیریت ومنابع وتنی چند از مدیران ستادی سازمان جنگلها ، مراتع وآبخیزداری کشور ومدیران کل منابع طبیعی وآبخیزداری یک کشور دراصفهان برگزار شد .
رامین میرزایی معاون برنامه ریزی ، توسعه مدیریت ومنابع دراین گردهمایی گفت : درحالیکه صد درصد از درآمدهای منابع طبیعی به خزانه واریز می شود اما 33% آن برما مسترد می شود .

وی ، یکی از راههای تقویت بنیه مالی واقتصادی ادارات کل منابع طبیعی را برگشت کل درآمدهای واریزی به خزانه دانست وتأکید کرد تمام تلاش خود را به منظور تحقق این موضوع انجام خواهم داد .
 میرزایی ، ارتباط چهر ه به چهره مدیران کل وبهره گیری ازتجارب یکدیگر را درجهت افزایش کارایی سازمانی ضروری برشمرد وافزود: سازمان ما یک سازمان پروژه محور است و کمتر به موضوعاتی همانند برنامه ریزی وتدوین استراتژی می پردازد.

معاون برنامه ریزی ، توسعه مدیریت ومنابع سازمان جنگلها ، مراتع وآبخیزداری کشور اظهار داشت : زیبایی ونظافت محیط اداری اجتناب ناپذیر است ومدیران منابع طبیعی باید حداکثر هزینه را انجام دهند وآنرا با پیگیری از سازمان برنامه ریزی دریافت کنند.
وی، امنیت شغلی ، توجه به کاررایی پرسنل  وهمچنین ارتباط مدیران با کارکنان را مورد تأکید قرار داد وخاطر نشان ساخت ، مشکلات اداری باید در ادارات منابع طبیعی استانها حل شود واز مکاتبه باسازمان مرکزی حتی الامکان جلوگیری شود.
میرزایی ، روش "بی اوتی " Bot را تکنیکی مناسب برای استفاده ازتوان بخش خصوصی دراستفاده ازفضای اداری وساختمانهای بلا استفاده اعلام نمودوگفت: راه وروش های قانونی وجود دارد که ساختمانها وزمین های موجود را بتوان استفاده بهینه نمود .
درپایان معاون برنامه ریزی ، توسعه مدیریت ومنابع سازمان جنگلها ،پرداخت حداکثر مزایا به کارکنان را یادآوری نمود واز مدیران خواست تلاش خود را برای تحقق این مهم معطوف نمایند.

 
 
بازدید : 312 23 آبان 1397 ساعت 04:39 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
جستجو در سایت
آخرین ویدئوها
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1239
  • بازدید دیروز : 1472
  • بازدید این ماه : 27556