•  
  •  
  •  
  •  
  •  


سخن روز

نه به چیزی که از دست میدهید نا خشنود شوید و نه به چیزی که به دست می اورید خوشحال و شادمان . چرا که هر دو ناپایدار است و فانی

آرشیو خبر
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک 
هنر در طبیعت نهفته است و متعلق است به کسی که آن را از طبیعت استخراج کند (تولستوی)                           در تعلیمات دینی ما  و در سنت انبیاء و اولیاء درختکاری ، آبیاری و به طور کلی آباد سازی زمین و مزرعه و مرتع و پرورش دام و طیور عبادت محسوب می شود (مقام معظم رهبری )                                 همه جواب ها در طبیعت نهفته است (بل)                               بکاشتند و بخوردیم ، کاشتیم و خوردند      چو بنگری همه برزگران یکدیگریم  (مرزبان نامه)                                             درختان خشک در مسیر تند باد ها شکسته خواهند شد ، پس در مسیر زندگی انعطاف پذیر باشید .                                        اگر چه در کنار جنگل زندگی می کنی  ولی قدر درخت و چوب را بدان   ( ضرب المثل چینی )                                               برگ درختان سبز در نظر هوشیار      هر ورقش دفتری است معرفت کردگار                                        طبیعت بزرگترین دانشگاه و پر رمز و راز ترین کلاس برای بشریت است

جذب 29 نفر کارشناس

رئیس اموراداری رفاه وپشتیبانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان گفت :با توجه به پیگیریهای بعمل آمده ازسازمان اداری واستخدامی کشور اجازه جذب 544 نفر نیرو درسطح کشور برای سازمان جنگل ها ، مراتع وآبخیزداری کشورتعیین وابلاغ شده است که سهمیه استان اصفهان 29 نفر خواهد بود.
رضا خلیلی ازانتشار آگهی ثبت نام فارغ التحصیلان دراوایل دی ماه ازطریق مطبوعات وسایت مرتبط خبر داد وافزود: فارغ التحصیلان مرتبط با حوزه فعالیت های سازمان جنگل ها ، مراتع وآبخیزداری کشور می توانند دراین آزمون شرکت نمایند.

رئیس امور اداری ، مجری برگزاری آزمون استخدامی را جهاد دانشگاهی اعلام کرد که توسط سازمان امور اداری و استخدامی انتخاب شده است .
وی گفت : برابر پیش بینی های بعمل آمده هفته اول بهمن ماه آزمون استخدامی کارکنان برگزار می شود.
خلیلی اعلام کرد : مطابق قانون سهمیه ای برای ایثارگران پیش بینی شده است که ضرورت دارد افراد برخورد ار از سهمیه ایثارگران ضمن مراجعه به بنیاد شهید وامور ایثارگران  محل زندگی خود درثبت نام آزمون ، مدارک مربوطه را درسایت مزبور بارگذاری نمایند.
خلیلی خاطر نشان کرد: رشته های تحصیلی افراد برخوردار ازشرایط ایثارگری می بایست مرتبط با مأموریت ها ونیازهای این سازمان باشد که البته درآگهی استخدام رشته های مورد نیاز قید می شود.
وی اضافه کرد:همکارانی که درقالب ماده 24 ، مشاوره ای ، ساعتی ویا هرعنوان دیگر که با این اداره کل همکاری دارند می بایست از طریق آزمون استخدامی وقبولی درآن تغییر وضعیت پیدا کنند.
بازدید : 519 27 آذر 1397 ساعت 01:09 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
آخرین ویدئوها
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 973
  • بازدید دیروز : 1675
  • بازدید این ماه : 39931