سخن روز

نه به چیزی که از دست میدهید نا خشنود شوید و نه به چیزی که به دست می اورید خوشحال و شادمان . چرا که هر دو ناپایدار است و فانی

آرشیو خبر
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک 
هنر در طبیعت نهفته است و متعلق است به کسی که آن را از طبیعت استخراج کند (تولستوی)                           در تعلیمات دینی ما  و در سنت انبیاء و اولیاء درختکاری ، آبیاری و به طور کلی آباد سازی زمین و مزرعه و مرتع و پرورش دام و طیور عبادت محسوب می شود (مقام معظم رهبری )                                 همه جواب ها در طبیعت نهفته است (بل)                               بکاشتند و بخوردیم ، کاشتیم و خوردند      چو بنگری همه برزگران یکدیگریم  (مرزبان نامه)                                             درختان خشک در مسیر تند باد ها شکسته خواهند شد ، پس در مسیر زندگی انعطاف پذیر باشید .                                        اگر چه در کنار جنگل زندگی می کنی  ولی قدر درخت و چوب را بدان   ( ضرب المثل چینی )                                               برگ درختان سبز در نظر هوشیار      هر ورقش دفتری است معرفت کردگار                                        طبیعت بزرگترین دانشگاه و پر رمز و راز ترین کلاس برای بشریت است

دیدار مدیرکل با کارکنان اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان آران وبیدگل

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان با کارکنان اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان آران وبیدگل دیدار کرد . دراین دیدار کارکنان این شهرستان به بیان مسائل ومشکلات اداره پرداختند . درگزارش کارکنان اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان آران وبیدگل آمده است ، 78 هزار هکتار ازاراضی شهرستان اصلاح هندسی شده وبرای آنها سند تک برگی گرفته شده و 70 هزار هکتار دیگر نیز در دست پیگیری است.

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان دراین دیدار خاطر نشان کرد ، درپلاک های زمینهایی که درروی آن تغییر ات واصلاحات انجام شده است پاسخ استعلامات به سرعت داده شود وهر کدام از پلاک هایی که شهرستان می تواند تفسیر نماید منتظر استان نماند وبه سرعت پاسخ استعلام توسط شهرستان داده شود.
لازم بذکر است از ابتدای سال 97 تا کنون ، 14 هکتار از اراضی شهرستان آران وبیدگل رفع تصرف شده ، 8 تن چوب تاغ و300 کیلو گرم ذغال از قاچا قچیان کشف وضبط شده است .
بازدید : 190 22 دي 1397 ساعت 02:04 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
جستجو در سایت
آخرین ویدئوها
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1147
  • بازدید دیروز : 1472
  • بازدید این ماه : 27464