سخن روز

کسی که به عمل گروهی راضی باشد ، مانند کسی است که در انجام آن کار با آن ها همراه بوده است .

آرشیو خبر
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک 
هنر در طبیعت نهفته است و متعلق است به کسی که آن را از طبیعت استخراج کند (تولستوی)                           در تعلیمات دینی ما  و در سنت انبیاء و اولیاء درختکاری ، آبیاری و به طور کلی آباد سازی زمین و مزرعه و مرتع و پرورش دام و طیور عبادت محسوب می شود (مقام معظم رهبری )                                 همه جواب ها در طبیعت نهفته است (بل)                               بکاشتند و بخوردیم ، کاشتیم و خوردند      چو بنگری همه برزگران یکدیگریم  (مرزبان نامه)                                             درختان خشک در مسیر تند باد ها شکسته خواهند شد ، پس در مسیر زندگی انعطاف پذیر باشید .                                        اگر چه در کنار جنگل زندگی می کنی  ولی قدر درخت و چوب را بدان   ( ضرب المثل چینی )                                               برگ درختان سبز در نظر هوشیار      هر ورقش دفتری است معرفت کردگار                                        طبیعت بزرگترین دانشگاه و پر رمز و راز ترین کلاس برای بشریت است

سومین جلسه برگزاری هفته منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان برگزار شد

مدیر روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت : سومین جلسه برگزاری هفته منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با حضور مدیران ستادی و معاونین اداره کل در محل معاونت فنی اداره کل برگزار شد .
در این جلسه در مورد نحوه برگزاری مراسم هفته منابع طبیعی و آبخیزداری  تصمیم گیری شد .
عباس قاسمی رامشه گفت : روز اول این هفته با حضور  استاندار اصفهان و مسئولین استانی  برگزار می شود که از نمونه های بخش منابع طبیعی  اعم از مدیران ستادی و شهرستانی ، کارکنان ستادی و شهرستانی ، همیاران طبیعت و قرقبانان  ، تشکل ها  ، تعاونی  ها و خیرین  تقدیر خواهد شد . در پایان نیز به صورت نمادین نهال کشت خواهد شد .

قاسمی  ادامه داد :  هفته منابع طبیعی از 15 لغایت 22 اسفند ماه  می باشد که در مابقی روزهای این هفته  در سایر شهرستان های استان این مراسم با افتتاح پروژه ها ی منابع طبیعی  و آبخیزداری  همراه خواهد بود .
گفتنی است  گرد همایی روحانیون و  ائمه جمعه   در شهرستان های آران و بیدگل و نطنز . پخش برنامه های رادیویی و تلویزیونی  از صداو سیمای مرکز اصفهان و همچنین نشست خبری با اصحاب رسانه نیز از دیگر برنامه های برگزاری این هفته است .

بازدید : 248 10 بهمن 1397 ساعت 02:31 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
جستجو در سایت
آخرین ویدئوها
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1170
  • بازدید دیروز : 1472
  • بازدید این ماه : 27487