جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 690
  • بازدید دیروز : 1891
  • بازدید این ماه : 10762
عناوین مهم خبری :
دوره آموزشی یکروزه روابط  زوجین برگزار شد

مسئول امور بانوان اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: دوره آموزشی روابط زوجین با شرکت بیش از 50 نفر از کارمندان خانم اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان به همراه همسران همکاران مرد این اداره کل به مدت یک روز برگزار شد .

اختصاص یارانه سوخت فسیلی برای صیانت از جنگل های زاگرس فریدونشهر

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فریدونشهر گفت : برای اجرای طرح ملی صیانت از جنگل‌های منطقه فریدونشهر، اداره‌ منابع طبیعی و آبخیزداری فریدونشهر در سالجاری همچون سال های گذشته اقدام به توزیع حدود 12 هزار یارانه حمل سیلندر گاز بین جنگل نشینان نموده است.

جلسه هم اندیشی شرکت های تعاونی برگزار شد

مدیر ترویج و مشارکت های مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت :
این جلسه با محوریت نحوه عقد قرارداد ها و بر اساس بند ب ماده 29 تشکیل شد .

نشست خبری مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان به مناسبت هفته دولت

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت برگزار شد گفت : تعداد 66 پروژه آبخیزداری ،حفاظت و امور اراضی و احیاء توسعه و بهره برداری اصولی از جنگل ها و مراتع استان با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی در هفته دولت افتتاح شد .

بهره برداری از 66 طرح آبخیزداری در اصفهان

سرپرست روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان گفت : همزمان با آغاز هفته دولت این تعداد طرح آبخیزداری در بخش های جنگل ها و مراتع ، بندهای سنگی و ملاتی ،پخش سیلاب ها ، مبارزه با بیان زدایی و شن های روان در استان به بهره برداری می رسد.

سخن روز

علم و دانش بهتر از مال و دارایى است علم ترا نگهدارى کند در حالی که مال را تو باید نگهداریش کنى. امیر المومنین علی علیه السلام

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک