جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2468
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 2468
عناوین مهم خبری :
دیدار مدیران منابع طبیعی با امام جمعه شهر دولت آباد
در دیدار  مدیران منابع طبیعی با امام جمعه شهر دولت اباد  ، حجت الاسلام سر افراز  الزام مشارکت مردم و کلیه دستگاه های دولتی در امر خطیر حفاظت از منابع طبیعی به عنوان انفال رسول الله تاکید کرد .
  امام جمعه شه ردولت اباد ، وظایف قانونی دستگاه های  حاکمیتی منابع طبیعی و آبخیزداری را طاقت فرسا  و مشکل دانست و بر همین اساس عموم مردم خصوصا بهره برداران عرصه های منابع طبیعی را به حفاظت همه جانبه و اصولی از این ثروت مهم خدادادی دعوت کرد .
    در این دیدار مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان به جایگاه ارزشمند ائمه جمعه در هدایت و ارشاد  مردم اشاره نمود و این موضوع را فرصتی ارزشمند برای ادارات منابع طبیعی و ابخیزداری در جهت جلب مشارکت مردم در حفظ و حراست از انفال رسول الله دانست .

 


 
   همچنین در این بازدید رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برخوار ضمن ارایه گزارشی از وضعیت منابع طبیعی شهرستان برخوار به ویژگی های خاص این شهرستان اشاره کرد و گفت : نزدیکی شهرستان برخوار به اصفهان ، عبور بخشی از راه آهن سریع السیر اصفهان تهران ، احداث کنار گذر شرق ، عبور کانال پساب فاضلاب از اراضی کشاورزی ، مجود واحد های تولیدی بزرگ و کوچک کشاورزی و دامی در شهرستان  از جمله  ویژگی هایی است که امر حفاظت از منابع ملی  این شهرستان را مهم کرده است .
   امیر محسن ولی با بر شمردن اهمیت جایگاه یژه عرصه های منابع طبیعی در حیات انسان بر روی کره زمین حفظ و احیاء  و توسعه منابع طبیعی شهرستان جز با مشارکت  مردم  و مسوولین محقق نخواهد شد .
   وی در پایان  توجه ویژه مسوولین به جایگاه ارزشمند منابع طبیعی در امر توسعه  پایدار را راهکاری مهم در جهت حل مسایل و مشکلات  منابع  آب و کشاورزی عنوان کرد .
بازدید : 2812
7 شهریور 1392 ساعت 12:41 ب.ظ
سخن روز

حسن خلق مایه افزایش روزی است . امام جعفر صادق (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک