جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 476
  • بازدید دیروز : 2949
  • بازدید این ماه : 104388
تشکیل شورای هماهنگی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان ، شورای هماهنگی آن اداره کل تشکیل شد.
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان بر حضور پرشور کلیه همکاران در راهپیمایی 22 بهمن وانتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه تأکید کرد.

محمد حسین شاملی افزود: تحریم ها مشکلات زیادی را برای کشور بوجود آورده است وبه دنبال آن گرفتاری های اقتصادی مردم نیز ناشی از این تحریم هاست ، لذا ضرورت دارد که تمامی مدیران در تمامی سطوح نهایت تلاش خود را در رفع مشکلات مردم وجلب رضایتمندی مردم داشته باشند وبه مردم کمک نمایند.

شاملی به رؤسای ادارات تأکید کرد که دراجرای قوانین در برخورد با مردم از تند روی بپرهیزند و رؤسای ادارات حتی المقدوراز حضورمکرردرستاد خودداری نمایند وجلسات را به صورت ویدئو کنفرانس برگزار نمایند.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان براطلاع رسانی  وسیع وگسترده از اقدامات وفعالیت های انجام شده در شهرستانها از طریق وب سایت ، فضای مجازی و مصاحبه با مطبوعات ورادیو تلویزیون تأکید نمودو اذعان داشت انعکاس اخبار واطلاعات ، اقدامات مفید وارزنده ایکه در سال جاری در حوزه منابع طبیعی وآبخیزداری انجام شده تأثیر بسزایی در ایجاد روحیه نشاط وامید در مردم خواهد داشت.

 
بازدید : 668
21 بهمن 1398 ساعت 08:25 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

نه به چیزی که از دست میدهید نا خشنود شوید و نه به چیزی که به دست می اورید خوشحال و شادمان . چرا که هر دو ناپایدار است و فانی

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک