جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 3525
  • بازدید دیروز : 3567
  • بازدید این ماه : 87676
عناوین مهم خبری :
اداره ای پرکارو کم سروصدا
                                            اداره ای پرکارو کم سروصدا
رئیس اداره امور اداری ، رفاه و پشتیبانی  اداره کل منابع طبیعی  استان اصفهان گفت :
  از جمله وظایف امور اداری، رفاه و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی، عملیات استخدامی است که در این راستا تعداد 26نفرکارشناس برای مشاغل حقوقی، جنگل و مرتع، آبخیزداری، امور اراضی و اموربیابان مراحل آزمون ،تحویل مدارک و گزینش را طی کرده اند و منتظریم تا تامین اعتبار صورت گیرد و این کارشناسان جذب شوند.
 رضا خلیلی ادامه داد : از ابتدای سال تاکنون تعداد 3 جلسه کمیسیون کارگزینی تشکیل که منجر به ارتقاء پست سازمانی تعدادی از همکاران واجد شرایط گردید .
همچنین تعداد 3 جلسه کمیته مدیریت سرمایه انسانی برگزار که درخواست جابجایی افراد بررسی و با تعدادی از درخواست ها موافقت شد.

 
وی اضافه کرد :  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان دارای 348 نفر پرسنل رسمی ،پیمانی ، قرارداد مشخص و کارگری و 44 نفر نیروی ماده 24 است.که از این تعداد 3 نفر دارای مدارک تحصیلی دکتری 80 نفر کارشناسی ارشد، 135 نفر کارشناسی ،20 نفر کاردانی و بقیه دیپلم و پایین تر هستند.تبدیل وضعیت پرسنل قرارداد مشخص و ماده 24 نیز که همواره مورد سوال همکاران هست نیز تابع موافقت و سیاستهای سازمان امور اداری و استخدامی کشوراست و انشااله با توجه به اینکه امسال حدود  30 نفر از همکاران به افتخار بازنشستگی نایل می شوند  وضعیت پرسنلی این عزیزان تغییر یابد.

نوسازی و بهسازی فضای اداری با محوریت معاون برنامه ریزی از سال گذشته تاکنون مد نظر این اداره بوده بطوریکه ساختمان مرکزی که سالها از سیستم سرمایش مطلوبی برخوردار نبود با کمترین هزینه بوسیله کولرهای آبی علیرغم اینکه مسیری برای آن در هنگام احداث ،طراحی نشده بود موفق شدیم این سیستم را مستقر کنیم و همکاران از نعمت هوای خنک بهره مند شدند. همچنین ایزوگام پشت بام اجرا و  زیبا سازی این ساختمان پس از 15 سال با رنگ آمیزی مناسب  در کمترین زمان انجام و چهره زیبایی به این ساختمان بخشیده شد.

خلیلی خاطر نشان کرد :ساختمان دوم یعنی ساختمان شهید بیرقی نیز عملیات نوسازی در آن طی فصل گذشته شروع شده و پیمانکاران مراحل تاسیسات ،شبکه برق و ابنیه را تکمیل کرده اند. امید است با اتمام عملیات رنگ آمیزی و دکوراسیون هرچه سریعتر این ساختمان نیز به بهره برداری برسد.شایان ذکر است جهت جلوگیری از اتلاف انرژی کلیه دربها و پنجره های این ساختمان از حالت قبلی به حالت دو جداره تغییر یافته و دو دستگاه درب سنسور دار در دو سمت ورودی ساختمان پیش بینی شده است.

رئیس امور اداری و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  اعلام نمود : در راستای اجرای مدیریت سبز و کاهش مصرف انرژی ، سیستم برق اداره کل که مربوط به سنوات قبل است با نوسازی فعلی ، و ساخت تابلوبزرگ و اصلی  برق اداره کل بصورت  کاملا مدرن و بروز ، دارای کلیدهای اتوماتیک ، مینیاتوری، خازن های مناسب، و تعبیه چندین کلید رزرو، برای استفاده درسالهای آتی  طراحی ، نصب و به بهره برداری رسید. لامپ های کم مصرف جایگزین لامپ های پرمصرف قبلی ،و شیرالات کاهنده آب ،جایگزین مدلهای قبلی شد.اضافه کنم کلیه کولر های آبی با اجرای سایه بانهای اصولی در طول ساعات اداری ضمن مصرف آب کمتر، موجب بازدهی هوای خنک بیشتری می شود.

 
  رضا خلیلی افزود : در بخش نقلیه تعداد10  خودرو در ستاد اداره کل و تعداد  81  خودرو در شهرستانها داریم که مشغول سرویس دهی به همکاران هستند.در سال جاری تعداد 7 دستگاه خودرو کمک دار از نوع فوتون از سازمان متبوع تحویل گرفته ایم که به ناوگان اداره کل اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است از ابتدا تا پایان دی ماه سال 98 تعداد   1481 روز ماموریت به شهرستانها و استانها توسط رانندگان عزیز و زحمتکش اداره کل انجام شده است.
وی اضافه کرد : از جمله فعالیت های این اداره که همواره مورد حمایت مدیریت واقع شده،امور رفاهی و تفریحی است. اکنون واحد رفاه این اداره دارای ویلاهایی در حاشیه دریاچه زاینده رود واقع در شهرستان چادگان است بطوریکه  تعداد 393 نفر ازهمکاران  شاغل و بازنشسته به اتفاق خانواده توانسته اند از فروردین تا پایان دی ماه سال جاری از این امکانات استفاده نمایند.همچنین از نعمت مهمانسرایی در مشهد مقدس برخورداریم که همکاران در طول سال می توانند از آن بهره مند شوند.لازم به ذکر است در مدت مشابه نیزتعداد 247 ازهمکاران موفق شده اند از این امکان استفاده وبه زیارت معنوی امام هشتم ع نایل گردند.ضمنا تعداد 272 نفر از همکاران در همین مدت در مهمانسرای شهرستانهای مبارکه ،سمیرم،آران و بیدگل ، بادرود نطنز،گلپایگان ،اردستان ، خوانسار و خور و بیابانک اقامت داشته اند.متقابلا تعداد 611 نفر از همکاران سایر استانها از مهمانسرای شهر اصفهان معروف به باغ نگار بهره مند شده اند.
از دیگر فعالیتهای رفاهی ، پرداخت تسهیلات وام به همکاران متقاضی است که در این زمینه به اطلاع برسانم 33 نفر از همکاران عضو تعاونی اعتبارمبلغ 8 میلیارد ریال از این تعاونی ، از بانک قرض الحسنه رسالت 25 نفر مبلغ 6 میلیارد ریال واز  بانک کشاورزی 70 نفر بالغ بر 11 میلیارد ریال از اول فروردین تا پایان دی ماه سال جاری وام دریافت کرده اند.
 
ضمنا پیرو تاکید مدیریت اداره کل مبنی بر حمایت مادی و ایجاد انگیزه ، دو مورد کمک جنسی شامل 10 کیلو گرم گوشت مرغ و 10 کیلو گرم برنج ایرانی ، تقدیم همکاران شده و به یاری خدا در آینده نیزاین سبدها فراهم و توزیع خواهد شد. همچنین بر اساس تفاهم نامه با موسسه خدمات زیارتی ثامن الائمه تعداد 19 نفر از همکاران موفق شده اند از تورهای مسافرتی تخفیف دار استفاده نمایند.

ایجاد نشاط و شادی درروحیه همکاران و فضای اداری همواره مد نظر بوده و علیرغم محدودیت های اعتباری ، مشارکت دربرپایی جشن دانش آموزی و  امور تربیت بدنی دنبال شده به نحوی که مسابقات تیراندازی ،دارت ،پینگ پنگ و فوتسال از اول سال جاری تا کنون برگزار شده است.در همین راستا تعداد 6000 بلیت تخفیف داربرای اما کن استخر پرواز، باغ های  پرندگان ،گلها و خزندگان،سینما ها و  شهربازی های سطح شهر،بین همکاران توزیع و استفاده شده است.

بیمه تکمیل درمان نیزمورد نیازضروری همکاران است که دراین مورد همکاران به اتفاق خانواده مجموعا 607 نفر تحت پوشش قرار دارند و در9 ماهه گذشته بابت مخارج درما نی آنها مبلغ 250میلیون تومان پرداخت و متقابلا مبلغ 251 میلیون تومان از نهاد طرف قرار داد ،دریافت کرده ایم . بیمه دیگری که تعداد 624 از همکاران شاغل و بازنشسته عضو آن هستند بیمه عمر و حوادث است که برای 9 ماهه گذشته مبلغ 152 میلیون تومان پرداخت و بابت فوت یک نفر از همکاران مبلغ 50 میلیون تومان غرامت دریافت شده است.
 از قسمتهای امور اداری که پرسنل آن به سختی میتوانند از مرخصی استفاده نمایند،و در ساعات اداری نیز حضورشان اجتناب ناپذیر است دبیرخانه می باشد.تعداد مکاتبات اداره کل از ابتدا تا پایان دی ماه سال جاری 52354 فقره  است که از طریق شبکه VPN برای ارتباط با شهرستانهای تابعه ،شبکه دولت جهت ارتباط با ادارات استان و پروتکل ECE بمنظور ارتباط با سازمان متبوع و کلیه استانهای کشور انجام می شود.سیستم بایگانی اداره کل نیز در حال حاضر تعداد 40 هزار پرونده را نگهداری می کند که درصدی از آن اسکن شده و نیازمند سیستم یکپارچه کشوری است تا بروز تر شده و لاغرسازی پرونده ها در آن صورت گیرد.
 وضعیت آراء هیأت بدوی تخلفات اداری سازمان جهاد کشاورزی اصفهان
در سال 98هیات بدوی تخلفات اداری سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان برای 3 نفر اخطار کتبی بدون درج در پرونده ،برای 3 نفر اخطار کتبی با درج در پرونده ، برای یک نفر انفصال موقت از خدمت و برای یک نفر از همکاران کسر حقوق و فوق العاده شغل ،رای صادر کرده است.
 لازم به ذکر است از برنامه های آتی اداره کل ،یکی بهسازی سالن اجتماعات است به نحوی که ظرفیت صندلیهای آن سه برابر شده و بتواند جوابگوی نیازهای روز اداره کل  باشد ،دیگری نوسازی مهمانسرای باغ نگاراست که بدلیل موقعیت جغرافیایی مورد تقاضا و استفاده هکاران سایر استانها است که ساختمان آن نیاز به مرمت و بازسازی دارد وبه یاری خدا بزودی عملیات آن شروع خواهد شد.
 گفتنی است : اعتبارلازم برای کلیه فعالیت های ذکر شده مبلغ 22 میلیارد و 240 میلیون ریال است که از محل برگشت درآمد حاصل از فروش اموال این پروژه ها اجرا و هزینه شده است.
 
 
بازدید : 1891
27 بهمن 1398 ساعت 06:21 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

هر گاه (مطلبى) بپرسى براى دانستن بپرس نه براى خرده‌‏گیرى زیرا که نادان یاد گیرنده شبیه عالم است و عالم خرده‌‏گیر شبیه نادان. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک