جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 652
  • بازدید دیروز : 4257
  • بازدید این ماه : 78809
عناوین مهم خبری :
تاکید سرپرست سازمان جنگل‌ها به نشست با اصحاب رسانه
سرپرست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با ابلاغ بخشنامه‌ای به واحدهای ستادی این سازمان و ادارت کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان‌ها، نقش رسانه‌های گروهی در شکل‌دهی به افکارعمومی و تدوین سیاست های کلان و برنامه های سازمانی را امری ضروری دانست و به نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه تاکید کرد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها، مسعود منصور خاطرنشان کرد: رسانه ها در توسعه فرهنگی و تحقق مهندسي فرهنگ منابع‌طبیعی بسیاراثرگذار هستند و قادرند به عنوان یک اهرم موثر منابع طبیعی را برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده همراهی نمایند.
وی تبادل نظرهای کارشناسی با حضور کارشناسان خبره سازمانی و هم‌اندیشی با مجامع علمی و تحقیقاتی و روسای انجمن‌های علمی و همچنین نشست با نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد و تعاونی های منابع طبیعی را از دیگر برنامه های سال جاری سازمان جنگل ها برشمرد که به شکل ماهانه و فصلی استمرار و ادامه خواهد داشت.
سرپرست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزاری این نشست‌ها را جدا از سایر جلساتی که دفاتر به موجب مستندات قانونی آن را برگزار می‌کنند، دانست و دبیران جلسات را موظف کرد با برنامه‌ریزی، پیشنهادات و نقدهایی که صورت می‌گیرد جمع آوری و بر اساس اولویت آن را در دستور کار خود قرار دهند.
مسعود منصور در ادامه از مدیران کل منابع طبیعی استان‌ها نیز خواست همانند ستاد سازمان جنگل‌ها در استان‌ها با صاحبان قلم، رهبران فکری و اندیشمندان و نمایندگان جوامع محلی جلسات هم اندیشی برگزار کرده و نتایج آن را به شکل گزارش هر سه ماه یکبار به حوزه ریاست، بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان جنگل ها ارائه نمایند.
بازدید : 944
23 فروردین 1399 ساعت 06:05 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

قلب ( دل ) حرم و خانه خداست . در خانه خدا کسی را غیر از او ساکن نکنید . امام صادق (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک