جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1828
  • بازدید دیروز : 3720
  • بازدید این ماه : 5548
عناوین مهم خبری :
عزم قاطع رییس کل دادگستری استان اصفهان درتقویت شورای حفظ حقوق بیت المال
عزم قاطع رییس کل دادگستری استان اصفهان درتقویت شورای حفظ حقوق بیت المال
مدیر کل و مسوولان منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  با رییس کل جدید  دادگستری استان اصفهان دیدار و گفتگو کردند . در این دیدار مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گفت : از وسعت 10.7 میلیون هکتاری استان اصفهان ، سطحی معادل 9.5 میلیون هکتار را منابع طبیعی به خود اختصاص داده  و ما موفق شده ایم برای 95 درصد از این عرصه ها سند به نام دولت جمهوری اسلامی اخذ نماییم .
    محمد حسین شاملی افزود : هر چند اعتبارات  جاری و عمرانی اداره کل کاهش چشمگیری داشته اما پروژه گشت و مراقبت از اراضی ملی کماکان اجرا  می شود .

 


 وی از مجموعه دستگاه قضا بویژه  رییس کل جدید  دادگستری خواست همچون گذشته از حفظ انفال استان اصفهان حمایت نمایند .
    رییس کل دادگستری استان اصفهان نیز در این برنامه اظهار داشت : در شورای حفظ حقوق بیت المال  شخصا شرکت  میکنم و بطور منظم موضوع را دنبال خواهم نمود .
   خسروی اضافه کرد : منابع طبیعی یک موضوع فرا بخشی است و حفاظت از این انفال پیامبر اکرم  (ص) وظیفه ملی است . وی اعلام آمادگی کرد حمایت لازم از مباحث حقوقی مربوطه را به عمل آورد .لازم به ذکر است  در این دیدار سید سعید موسوی نژاد ، رییس اداره حقوقی گزارشی از  آمار و پرونده های مطروحه در مراجع قضایی ارایه داد . همچنین سرهنگ ابراهیم شریفی فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان اصفهان  به اهمیت حفاظت  از اراضی ملی و رضا خلیلی مدیر روابط عمومی بر موضوع تقدم پیشگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی بوسیله فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ منابع طبیعی اشاره نمودند.
 
بازدید : 3024
17 شهریور 1392 ساعت 08:47 ق.ظ
سخن روز

مومن تملق نمی گوید و حسد نمی برد ، مگر در طلب علم . ( امام باقر ع )

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک