جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 3621
  • بازدید دیروز : 4474
  • بازدید این ماه : 77521
عناوین مهم خبری :
پیام مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان به مناسبت روز جهانی ارتباطات وروابط عمومی
تاکید مقام معظم رهبری بر اهمیت روابط عمومی ها به عنوان:  ((بهترین نمایانگر اوضاع داخلی سازمان ومنعکس کننده چگونگی مسائل سازمان ها )) گواهی برنقش بی بدیل روابط عمومی در سازمان است
امروزه روابط عمومی و ارتباطات به مثابه بازوی فکری سازمان ها،  نقشی حیاتی و بی بدیل در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه های کلان آن سازمان دارد و با اطلاع یابی و اطلاع رسانی از مجرای رسانه،  ارتباط دوسویه سازمان ها را با افکار عمومی و مخاطبان خاص و عام برقرار نموده و تعالی می بخشد،بنابراین  درجهان امروز، روابط عمومی ها از ارکان مهم وتاثیرگذار اطلاع رسانی و حلقه پیوند بین مردم ، مسئولین وکارکنان  هستند.
بی شک، در جهان گسترده ارتباطی امروز   و در  دوره ای که آنرا عصر انفجار اطلاعات نامیده اند، تولید محتوای غنی، صداقت در اطلاع رسانی ، تلاش برای ایجاد رضایت دوسویه کارکنان و مخاطبین سازمان وجهت دهی به برنامه ریزی های سازمان بر مبنای احساس تعهد و مسئولیت اجتماعی ، از وظایف مهم روابط عمومی حرفه ای در سازمان هاست.

اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک و تهنیت  روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، به تمامی فعالین وتلاشگران فرهیخته عرصه آگاهی‌بخشی، روابط‌عمومی و رسانه،  تلاش بی شائبه این عزیزان را ارج نهاده و امید آن دارم جامعه پرتلاش روابط عمومي و رسانه، به ویژه در حوزه اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان وادارات شهرستانهای تابعه،  با تعهد ، مسئولیت پذیری و رعایت اخلاق حرفه ای و با همت و اهتمام بیشتر شاهد توسعه آگاهي، همدلي عمومي و بستر سازي مناسب براي ایجاد حداکثر  ارتباط، تعامل، همکاری  و گفت و گوي صميمي ودوستانه بین  مردم، مسئولين وکارکنان  باشيم.
محمد حسین شاملی                    
مدیرکل منایع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان
بازدید : 915
29 اردیبهشت 1399 ساعت 08:55 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

علم و دانش بهتر از مال و دارایى است علم ترا نگهدارى کند در حالی که مال را تو باید نگهداریش کنى. امیر المومنین علی علیه السلام

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک