جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2257
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 82841
عناوین مهم خبری :
برگزاری نهمین همایش ملی سامانه‌های سطوح آبگیر باران
 

نهمین همایش ملی دو روزه‌ سامانه‌های سطوح آبگیر باران و مدیریت منابع آب که از روز گذشته به صورت مجازی در دانشگاه تبریز آغاز به کار کرد، تا امروز یک شنبه ادامه دارد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، در این همایش که از طریق ویدئو کنفرانس در حال برگزاری است،دکتر مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در باره اجرای طرح های آبخیزداری و نقش آن در استحصال آب باران، تقویت سفره های زیرزمینی، جلوگیری از فرسایش خاک و احیای قنات ها سخنرانی کرد.
در این همایش که محققین، اساتید دانشگاه، اندیشمندان و اعضای انجمن علمی سیستم های سطوح آبگیر باران حضور داشتند دو تن از متخصصین و پژوهشگران حوزه آب از کشورهای استرالیا و بنگلادش نیز سخنرانی کردند. 
بر اساس این گزارش تبیین جایگاه سامانه‌های سطوح آبگیر باران در کشور، ارائه دستاوردهای نوین در زمینه سطوح آبگیر باران، تبادل نظر کارشناسی بین محققین، کارشناسان، اساتید، دانشجویان و مدیران و فراهم آوردن فضای مناسب برای انتقال دانش و تجربیات و ارتقاء سطح دانش جامعه در خصوص استفاده از فناوری‌های سطوح آبگیر باران از اهداف برگزاری نهمین همایش ملی سامانه‌های سطوح آبگیر باران در تبریز است.

 

بازدید : 784
16 شهریور 1399 ساعت 12:20 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

نه به چیزی که از دست میدهید نا خشنود شوید و نه به چیزی که به دست می اورید خوشحال و شادمان . چرا که هر دو ناپایدار است و فانی

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک