جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2182
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 82766
عناوین مهم خبری :
کارشناس معاونت آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت :ایده اولیه این طرح در سال 1397 و در کمیسیون پیشنهادات مطرح و مورد پذیرش قرار گرفت سپس  در کمیته هوشمندسازی نیز مصوب و نهایتاً با مساعدت معاون محترم برنامه ریزی توسعه و مدیریت منابع  به مرحله اجرا درآمد.
دکتر نساجیان افزود : برای طراحی این سامانه حدود 2 سال متناوب کار فکری و طراحی و حدود 6 ماه کار مداوم اجرایی  به صورت گروهی انجام شده است.
وی اهداف اصلی این پروژه را : 1- تهیه آمار و اطلاعات کامل پروژه های مطالعاتی و اجرایی اعم از مکانیکی، بیولوژیکی، بیومکانیکی و مدیریتی در طول کل سنوات گذشته و سال جاری
 2- تهیه بانک اطلاعات داده ها مشتمل بر نقشه ها، گزارشات، تصاویر، صورتجلسات و امثال آن. 3- امکان بررسی اثربخشی پروژه ها
4- تدوین برنامه آتی اعم از مطالعه و اجرا دانست .
نساجیان خاطر نشان کرد : در بهره برداری از این سامانه دسترسی ساده، سریع و آسان وبه روز  به کلیه آمار مورد نیاز و تحلیلها فراهم می شود، همچنین آرشیو الکترونیک کلیه داده ها همیشه در دسترس خواهد بود. بعبارتی دقیقا خواهیم دانست در هر حوضه در سنوات گذشته چه فعالیت هایی  داشته ایم و نتیجه  واثربخشی آن چه بوده، در حال حاضر چه اقداماتی  بایدانجام شود و برنامه آتی چیست؟
 لازم به ذکر است این سامانه مبتنی بر دیدگاه مدیریت جامع حوزه­های آبخیز و پروژه محور بوده و تمامی پروژه­ها در قالب حوزه آبخیز بررسی می­شوند. در این سامانه امکان مشاهده و گزارش گیری تحلیلی اطلاعات درچهار بخش مشخصات کلی، مشخصات فنی، مشخصات قرارداد و مشخصات پایش فراهم شده است.
 تحت وب بودن، امکان بارگذاری انواع فایل، امکان گزارش گیری پویا، امکان گزارش گیری تحلیل و مدیریتی از  مهم ترین مزیت های این سامانه  است و در گزارش گیری پویا تعداد و نوع شروط و ستونها به انتخاب کاربر است که یک امکان فوق العاده جذاب برای کاربران را فراهم نموده است .
بازدید : 1667
27 مهر 1399 ساعت 08:14 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

قلب ( دل ) حرم و خانه خداست . در خانه خدا کسی را غیر از او ساکن نکنید . امام صادق (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک