جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1039
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 1039
عناوین مهم خبری :
خداحافظی مدیر کل سابق منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان
خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخش عظیمی از عمر خویش را در جمع صمیمی، با صفا و پر محبت شما همکاران عزیز و گرانقدر سپری نمایم.

 اکنون که به دلیل بازنشستگی از حضورتان مرخص می شوم  با تمامی وجود اعلام می نمایم:  که در طول مدت زندگی و دوران کاری خود در اداره کل همیشه افتخار من، داشتن همکاران خوب، متعهد، متخصص، دلسوز و دارای اخلاق حرفه‌ای بوده است و همین امر باعث رشد، اعتلاء و شکوفایی اداره کل  منابع طبیعی وآبخیزداری استان شده است.
 
داشتن اهداف کیفی، اصلاح فرآیندها و توانمندسازی نیروی انسانی جوان، نظم در کارها و انگیزه ی بالای پرسنل، شوق خدمت و فرهنگ سازمانی بالا چشم‌اندازی روشن را برای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان رقم زده است.
 
با اذعان به این حقیقت که آنچه محقق شده لطف ویژه پروردگار و همت والای شما همکاران عزیز بوده است فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات، تلاش‌ها، همکاری ها، لطف و همدلی تمامی دوستان و همکاران عزیزم تشکر و سپاسگزاری نموده،  همه شما را به خداوند بزرگ می سپارم و صمیمانه از حضورتان درخواست دارم هر گونه قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت برمن بخشیده ،حلالم نمائید. 
 محمد حسین شاملی

 
بازدید : 923
24 آذر 1399 ساعت 08:24 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آن كه جان را با طمع ورزى بپوشاند خود را پست كرده ، و آن كه راز سختى هاى خود را آشكار سازد خود را خوار كرده، و آن كه زبان را بر خود حاكم كند خود را بى ارزش كرده است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک