جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 3240
  • بازدید دیروز : 3567
  • بازدید این ماه : 87391
عناوین مهم خبری :
استفاده از ظرفیت وکلای دادگستری برای حفاظت از منابع طبیعی

سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور برای حفظ حقوق منابع طبیعی و انفال از ظرفیت تخصصی جامعه حقوقدانان و وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری استفاده می کند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، رضا افلاطونی معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل ها صبح امروز با علی بهادری جهرمی رئیس مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه برای تدوین تفاهمنامه همکاری مشترک این مرکز با سازمان جنگل ها جلسه هم اندیشی برگزار و موضوع حمایت و صیانت حقوقی از منابع ملی و ثروت های عمومی در دستور کار طرفین قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، با توجه  به تشکیل  سالانه 25 هزار  پرونده  منابع طبیعی در دستگاه قضایی کشور و حساسیت حفاظت از انفال و رسالت دستگاه های مربوطه در جهت تلاش برای ارتقاء حفاظت از منابع طبیعی، تنظیم یک  تفاهمنامه همکاری مشترک و استفاده از وکلای بومی هر شهرستان توسط مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه در سطح کشور و همکاری با مجموعه حقوقی منابع طبیعی مورد مذاکره طرفین قرار گرفت. 
در این دیدار طرفین به استفاده از ظرفیت وکلا و کارشناسان مرکز در امر حفاظت از انفال با بهره گیری از حق الوکاله موضوع احکام صادره به نفع منابع طبیعی بدون پرداخت حق الوکاله و تعمیم به هزینه های کارشناسی تاکید کردند.
شایان ذکر است در نشست معاونت حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل ها و رئیس مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه آقایان: قاسمی مدیرکل حقوق عامه دادستانی کل کشور، بزرگی معاونت حقوق عامه مرکز وکلا و عشرستاقی از دفتر حقوقی سازمان جنگل حضور داشتند.

 
 
بازدید : 809
22 دی 1399 ساعت 11:06 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

نه به چیزی که از دست میدهید نا خشنود شوید و نه به چیزی که به دست می اورید خوشحال و شادمان . چرا که هر دو ناپایدار است و فانی

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک