جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1187
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 1187
عناوین مهم خبری :
وبینار سراسری   سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری  و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
وبینار سراسری نشست مشترک مسئولین سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری کشور و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور مدیران کل منابع طبیعی و آبخیزداری و مدیران کل ثبت اسناد و املاک استان ها ومعاونین ایشان.
دراین وبینار دکتر خدائیان معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: در سال جاری در حوزه تثبیت اسناد و املاک به اندازه ۴۰ ساله گذشته کار شده است .
وی افزود وظیفه همه ما این است که از بیت المال به بهترین وجه حفاظت کنیم که یکی از بهترین راههای حفظ بیت المال سنددار کردن وتثبیت آن می باشد.
در ادامه این وبینار معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهار داشت از کل اراضی منابع طبیعی کشور که به میزان ۱۳۱ میلیون هکتار می باشد در ۴۰ ساله گذشته ۱۸ درصد تثبیت مالکیت انجام شده که در سال ۹۸ به میزان هفت درصد بوده اما با جهش قابل توجهی در ۹ ماهه اول سال ۹۹ به میزان ۲۸ درصد تثبیت مالکیت در اراضی ملی کشور انجام شده است. وی جمع کل تثبیت مالکیت دولت در اراضی ملی را از ابتدا تا کنون ۵۳ درصد اعلام نمود واظهار امیدواری کرد این روند جهشی تا پایان اسفندماه سال جاری ادامه داشته و رقم قابل توجهی از اراضی ملی ودولتی تثبیت مالکیت شوند.


بازدید : 883
24 دی 1399 ساعت 11:37 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

هر روز کار همان روز انجام ده ، که هر روز را کاری است . امام علی (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک