جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 609
  • بازدید دیروز : 4257
  • بازدید این ماه : 78766
عناوین مهم خبری :
پیام سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر:
 ????انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت ، حماسه ای ماندگار و الهام‌بخش،  و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است.

 ????انقلاب اسلامی برگ زرینی در حیات ملت ایران گشود و نسیم روح بخش بهار انقلاب، مشام وفاداران راستین آزادی و عدالت را معطر نمود.

???? انقلاب اسلامی طلیعه ی رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستمشاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت و سربلندی اسلام در سر نداشت.

???? این خیزش بزرگ وامدار خون پاک هزاران لاله ی عاشق بود که به رهبری بزرگ مردی از تبار رسول الله(ص) باعث شد نه تنها با برچیدن نظامات سلطنتی، نقطه عطفی در تاریخ حیات اجتماعی ایرانیان ایجاد شود بلکه در ابعاد بین المللی به تاثیراتی عمیق و تغییراتی بنیادین در بسیاری از معادلات در سطح منطقه و جهان منجرشود. 

???? امروز در حالی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رادر جای جای کشور به جشن می‌نشینیم، که به یاری خداوند متعال افق‌های بسیار روشنی در تعالی و توسعه ایران اسلامی گشوده شده است.

 ????اینجانب ایام الله دهه مبارک فجر را به همه مردم محترم استان اصفهان به ویژه به خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و همچنین خانواده گرانقدر، خدوم و زحمتکش منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خداوند سبحان سعادت، سربلندی، سلامتی و توفیق روز افزون همگان را خواستارم.

???? محمد علی کاظمی 
سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان.
بازدید : 556
13 بهمن 1399 ساعت 11:11 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

گنجينه دانش را بهرقيمتي بخرند ارزان است

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک