جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 305
  • بازدید دیروز : 2949
  • بازدید این ماه : 104217
پنجمین روز از هفته منابع طبیعی ، تحت عنوان منابع طبیعی و آموزه های دینی برگزار شد
در پنجمین روز از هفته منابع طبیعی که با عنوان منابع طبیعی و آموزه های دینی نامگذاری شده است با حضور نماینده ولی فقیه در استان اصفهان و امام جمعه شهر اصفهان حضرت آیت الله طباطبایی نژاد  و جمعی از ائمه جمعه و مدیران و کارشناسان منابع طبیعی برگزار شد .
در ابتدای این جلسه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان حاج آقا عسگری ضمن ایراد سخن در خصوص نحوه تعامل و همکاری دفتر نمایندگی و ائمه جمعه استان و آموزش سفیران انفال توضیحات مبسوطی ارائه نمود . 
در این مراسم سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  به تشریح برنامه ها و اقدامات  هفته منابع طبیعی در استان اصفهان پرداخت و گفت : 24 هزار نهال به یاد و خاطره 24 هزار شهید استان اصفهان  کاشته می شود .

محمد علی کاظمی خاطر نشان کرد ، توزیع نهال ، بیابان زدایی ، کاداستر اراضی ملی و دولتی ، تثبیت مالکیت دولت ، صدور اسناد تک برگ ، زراعت چوب ، اجرای طرح های مرتعداری ، توسعه کشت گیاهان دارویی، آبخیزداری ، بوم گردی ، صندوق توسعه ملی ، دولت الکترونیک ، صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی ، تعاونی های منابع طبیعی و حفاظت از اراضی ملی و دولتی از جمله فعالیت ها و اقدامات  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان است .


آیت الله طباطبایی نژاد  ضمن گرامی داشت  هفته منابع طبیعی با بیان حدیثی از امام صادق علیه السلام که فرمودند هیچ کاری حلال تر و پاک تر از زراعت و درختکاری نیست ، خاطر نشان ساخت در اجرای پروژه های منابع طبیعی وآبخیزداری باید دقت و کارشناسی لازم را انجام داد و در پایان از خداوند بزرگ توفیق حفظ منابع طبیعی و حفظ درختان را برای همگان خواستار شد .
بازدید : 161
19 اسفند 1399 ساعت 10:52 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد ، دلیلش آن است که شما هم چیز زیادی از او نخواسته اید

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک