جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 3435
  • بازدید دیروز : 4474
  • بازدید این ماه : 77335
عناوین مهم خبری :
تخریب مراتع با چرای زود هنگام دام
مدیرکل دفتر امور مراتع سازمان جنگل ها با بیان اینکه چرای زود هنگام موجب تخریب و نابودی مراتع می شود گفت: برای جلوگیری از چرای زودرس، اگر پنج اصل با دقت مورد بررسی و از طریق مسئولین مافوق حمایت کامل شود بخش اعظمی از مشکلات چرای « زود هنگام » حل و ساماندهی کوچ به نحو احسن انجام می شود.
ترحم بهزاد روز شنبه در توضیح بیشتر به مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، این پنج اصل را شامل: تامین کمبود آب و علوفه در مراتع قشلاقی، جلوگیری از کوچ دام از مبداء با اعلام بسیج عمومی، ساماندهی دامداران فاقد مجوز پروانه چرای دام، ساماندهی و نظم و نسق دادن به کامیون داران با عنایت به تغییر روش کوچ وحفظ مراتع ییلاقی جهت اطمینان از عدم چرا توسط دیگر دامداران دانست و تاکید کرد این پنج اصل اگر با صداقت و جدیت پیگیری و از طریق واحدهای ذیربط با عنایت به وظایف تعریف شده تامین و حمایت شود بسیاری از مسائل و مشکلات کوچ زود هنگام رفع می شود.
مدیرکل دفتر امور مراتع سازمان جنگل ها در ادامه تشکیل شورای ملی کوچ در سطح وزارتخانه را برای ساماندهی کوچ امری ضروری و لازم برشمرد.
بازدید : 1323
29 فروردین 1400 ساعت 09:22 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

نه به چیزی که از دست میدهید نا خشنود شوید و نه به چیزی که به دست می اورید خوشحال و شادمان . چرا که هر دو ناپایدار است و فانی

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک